Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_neuj1sjM921s9x50do7_1280.jpg
tumblr_neuj1sjM921s9x50do5_1280.jpg
tumblr_neuj1sjM921s9x50do3_1280.jpg
tumblr_neuj1sjM921s9x50do4_1280.jpg
tumblr_neuj1sjM921s9x50do6_1280.jpg

MOHITO X ANJA RUBIK / RUNWAY SHOW IN WARSAW!

Týna společně s Lucií z Cup of Style vyjely jako jediné blogerky z ČR, na představení Mohito kolekce ve spolupráci s krásnou a úspěšnou modelkou Anjou Rubik, která je původem z Polska a propůjčila této kolekci nejen svou tvář, ale také jedinečný a odlehčený styl, který se na jednotlivých outfitech dokonale podepsal.

Jde o precizně navržené oblečení a doplňky, které by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Kolekce obsahuje pro ni tak typické detaily inspirované New Yorkem, které dostatečně podtrhují velkoměstský styl.

Kolekci Anja postavila na základech, které nikdy nevyjdou z módy a můžete se k nim vracet každý rok.  Vládne černobílá  a  šedá,  khaki,  béžová nebo kontrastní stříbrná.

Všechny modely jsou vytvořeny z nejkvalitnějších látek, jemných tkanin a kůží, přírodní vlny a hedvábí.

KOLEKCE BUDE V ČR PŘEDSTAVENA UŽ ZA PÁR DNÍ! KONKRÉTNĚ NA VÁCLAVSKÉM NÁM. V MOHITU, VE 2. PATŘE. PŘESNÉ DATUM SE ZATÍM TAJÍ, ALE BUDE TO BRZO! URČITĚ VÁS BUDEME INFORMOVAT NA FB!

Tyhle dvoudenní výlety za módou fakt milujeme. A ani tento nezklamal. Poláci jsou opravdu stylový a na párty se našlo spoustu stylových outfitů i mimo molo. Mrkněte na fotoreport polské Elle!

Celá  akce se konala v luxusních prostorách Varšavské Ufficio Primo, kde se konají různé koncerty, výstavy a večírky. Tento prostor dokonale vystihl exkluzivitu a jedinečnost přehlídky a dodal jí nový rozměr!

Všechno bylo stylový. Bílá, černá, ledkový světla, hodně polský vodky, lanýžový risotto a na after hrál gay DJ, kterej dával samozřejmě jen vypalovačky od Britney Spears, Madonny a Katy Perry. To se dalo čekat!

Hlavní hvězdou afterparty byla legendární zpěvačka Rosin Murphy, kterou můžete znát i pod názvem Moloko.

Kolem jedný ráno už toho měly holky plný podpatky, tak se šlo spát do nedalekého hotelu Hemton by Hilton. Naštěstí to bylo jen minutu pěšky. Ráno už jen vydatná snídaně. Týna si nedala. Nemohla. Ehm…moc vodky asi. A na 12 hezky zpět do milovaný Prahy. Vydařená akce. 

Těšte se brzo na kolekci.

Kiss BR.

BODY MILK SHOT FOR YOUR BODY!