Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Milujeme Fornarinu!

image

Minulý pátek jsme slavnostně otevřely obchod Fornarina, který najdete v ulici Elišky Krásnohorské 12. Obchůdek je stylový a plný barev. Kolekce jaro/léto 2015 je právě teď celá na krámě, tak až budete mít chvilku, hoďte tam očkem.
image
  • Ještě před otevíračkou jste na našich Instagramech mohly vidět botičky a kabelky s komiksovým potiskem. Pro velký úspěch se zboží doobjednalo a botky jsou opět k dostání ve třech barevných kombinacích.
image
  • Musíme říct, že otevíračka se vydařila se vším všudy. Sluníčko nám svítilo a my ve volných chvilkách relaxovaly u růžových stolečků před obchodem. Protože je Fornarina italská značka, majitelka nezapomněla ani na lahve prosecca. O hudbu se postrala naše oblíbená, krásná Nikol Zvěřinová, kterou můžete znát třeba z našich prvních narozenin. Jestli se chystáte na nákupy, tak se můžete těšit i na skvělou obsluhu a možná dostanete i kafíčko.:)
image
image
  • Pokud chcete svůj botník obohatit o nějaký ten né úplně nenápadný kousek, tak Fornarina je to správné místo. Tyto botky totiž právě dorazily a jsou HOT HOT HOT!