Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Mercedez Benz Prague Fashion Weekend BRUNCH

image

Na tento týden jsme se neskutečně těšily, začíná totiž svátek módy a my si nemůžeme nechat ujít nic, co milujeme. Nejde jen o přehlídky našich oblíbených návrhářů, ale i  o zajímavé instalace, workshopy, výstavy a koktejly. Včera jsme si byly vyzvednout naše passy na první akcičce - brunchy k zahájení MBPFW v Café Café.

imageimage

Nejenže jsme si po dlouhé době udělaly společné ráno u sójového kafíčka, ale seznámily jsme se i s partou lidí, kteří na celém svátku módy pracují. Uvítaly jsme i kreativní ředitelku MACU, která přiletěla z Francie.

A JAK JSME SE OHÁKLY?

image

MÍŠA: sukně a košile MOHITO, boty BELTISSIMO, kabelka PRADA, klobouk H&M

NIKOL K.: halenka MOHITO, sukně HM, boty ZARA, kabát z Londýna, klobouk ze Saigonu, prstýnek 27jewelry,náhrdelník FEMME ARMERIA psaníčko Alena Bělíková obojí od La Mode de Boheme.

image

NIKOL M.: klobouk a kabelka LINDEX, boty NOVESTA, ostatní RESERVED, hodinky MARC JACOBS

KRISTÝNA: kabat  H&M, top WOLFGANG, legíny TOPSHOP, šála LINDEX, boty NOVESTA BY LEEDA, kabelka BELTISSIMO RALPH LAUREN.

PHOTO: ANGELINA NGA LE

image

KISSES, 

BR

LA FEMME PARTY V LA GALLERY NOVESTA