Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LOUIS VUITTON | SERIE 2.

Před pár dny bylo zveřejněno pokračování nejúspěšnější loňské reklamní kampaně v rámci British Fashion Awards. SERIES 2 pokračuje v exploraci vize sezony jaro/léto 2015 – opět objektivem špičkových fotografů - Annie Liebovitz a Bruce Wenera. A která herečka má letos to potěšení - po “nymfomance”- stát se tváří letošní kampaně?

Annie Leibovitz fotografovala Freju Behu na střechách třech výškových budov v New Yorku, které jsou stále ve výstavbě. Výhled na Central Park koresponduje s kolekcí, která osciluje mezi osvědčenými kousky šatníku, „starými známými“ a inovativními atributy.

Fotograf Bruce Weber si udělal výlet do Miami, kde nafotil Jennifer Connelly v geometrických stínech. Herečka splývá křivkami a liniemi vytvořenými světlem a stává se tak součástí celé kompozice (taky vám tak připomíná Demi Moore?:)

image 

image

Series 2 je více než kampaň – Louis Vuitton opět posouvá hranici toho, co vnímáme jako módu. Módu definuje především osobní pohled – návrháře, fotografa, modelky nebo umělce – jakási osobní reakce, která se v okamžiku, kdy vzniká, stává součástí bohaté tradice a historie módy.

U příležitosti oznámení této nové kampaně zároveň odhalujeme novou „tvář“ značky, kterou se stává právě Jennifer Connelly, kterou si určitě budete pamatovat z kultovního filmu Requiem za sen, kde hrála s Jaredem Letem (30s to Mars) jako mladá feťačka. Strhující výkon, vzpomínáte? 

  • Nová reklamní kampaň Louis Vuitton pro kolekci jaro/léto 2015 se na stránkách prestižních světových titulů objeví v únoru 2015.

 Více fotek a videí najdete nawww.louisvuitton.com

TRENDY Z MOLA: JAKÉ ÚČESY SE BUDOU LETOS NOSIT?