Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LOSING MY RELIGION

image

  • Minulý týden jsme dostaly pozvánku přijít se podívat do nově otevřeného obchodu anglické značky Religion v Husitské ulici 5, Praha 3 a doslova jsme ztratily dech a víru v to, že ušetříme nějaké peníze. Trika, bundičky, šatičky nebo svetry této značky jsou tak  jedinečné a provokativní, že je prostě chcete mít v šatníku.
  • Religion Clothing vznikl na začátku 90. let, kdy se inspiroval “ulicí” východního Londýna. Díky své originalitě se tato značka dostala hned do popředí světové módy a mediálního zájmu. nosí ji třeba Rihanna nebo Rita Ora.

image

image

  • A co jsme si pořídily? Nejvíc jsme se zamilovaly do triček s nápisama. Míša vyráží do ulic v tričku LOST CONTROL a Nikol je za tvrďačku v černém triku PORN IS THE NEW BLACK

image

  • A pokud máte radši eleganci? Není problém! Mají i krásné šaty, třeba dlouhé černo-šedé navléknete s koženým křivákem a můžete vyrazit.

 Za Bloges Robes dáváme plnej počet bodů ;)