Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LIPS TIPS

image

Nevíte po jaký zvolit TOP balzám na rty? Trpíte často na popraskané rty? Vazelína nebo osvědčené loje nefungují? Zkuste tyto! Vybraly jsme pro vás čtyři Bloges hity letošní zimy!

image

260,-Kč

  • Kiehl’s Lip Balm #1: Nové příchutě balzámů na rty

Mezi jednu z těch “lepších” značek patří Kiehls, která v tomto případě o naše rty pečuje, chrání je a hydratuje. Nově k dostání Mango, Brusinka, Hruška a Máta! Zážitek pro Vaše rty i smysly. Klíčové přísady:  Skvalen, Mandlový olej, Allantoin, Vitamín A a E, Aloe Vera.

image

239,-Kč

  • Nuxe Reve De Miel

Tenhle kalíšek jsme objevily na podzim a neopustil naše kabelky! Konzistencí připomíná spíše krém, ale stačí si na rty nanést opravdu malinko a efekt je ultra efektivní! K dostání v několika příchutích - my doporučujeme broskev! Šmirgl rty už nikdy více! :)

image

od 89,-Kč

  • Carmex 

Povinná výbava každé šminkovnice. Dávno jsou doby, kdy jsme seděly v maskérně a obdivovaly “šminkovací království” vizážistek, které nám odtajňovaly největší vychytávky, které lze pořídit pouze za velkou louží. Carmex je k dostání už dávno i u nás, tak neotálejte a vyzkoušejte tenhle mintový zázrak, se kterým okoralé rty nemají šanci!

image

129,-Kč

  • Trocha Ayurvédy v Hurraw

Z této nabídky bio balzámů si vybere snad úplně každý! Když jsme tuto značku obejvily zhruba před dvěma lety, bylo příchutí pár. Dnes můžete vybírat z exotické nabídky jako: chai masala, limetka, pitta nebo kapha. Najdete zde ale i noční péči. Hurraw mají příjmnou konzistenci a vydrží minimálně jednu sezónu! Plusové body jsou za lisování za studena, tudíž ingredience, které balzám obsahuje neztrácí žádné vitamíny.

BLOGES TIP:

Pokaždé, když si čístíte zuby, tak si promasírujte štětinkami kartáčku na zuby i rty. Nejenom že je prokrvíte, ale ještě odstraníte odumřelou kůži.

TRENDY SS15 PODLE YSL

KDE NESMÍME(TE) CHYBĚT?