Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LET'S MIX.IT BABY!

image

Jak podle nás vypadá ideální ráno? Posnídáním všecho, co nám chutná a co máme rádi - bez výčitek! V poslední době jsme si natolik oblíbily ranní müsli, který si můžete namíchat podle chuti z toho nej ovoce a oříšků, že jsme jako jednu z cen naší DETOX SOUTĚŽE zvolily právě ověřené MIX.IT!

image

Vzhledem k tématice soutěže jsme vybraly Matcha Tea MIX - nejen úžasný přírodní antioxidant, ale i nakopávač, spalovač tuků a podpůrce metabolismu v podobě drcených listů japonského čaje Matcha. Nečekejte kopanec. Čekejte osvěžení, očistu organismu. Zkrátka ideální jarní probuzení!

image

Kromě drceného zeleného čaj v tomto výborném mixu najdete i pistácie, brusinky, goji, pomerančovou dužina a kůru, kokosový cukr, dýňové semeno, ovesné, špaldové a pohankové lupínky - křupavé, amarantové perličky (cena 209,-)

image

Nemohli jsme přehlédnou ani NOVINKU - MAČOKOLÁDUZelený čaj Matcha si totiž rozumí s kdejakou dobrotou, třeba s bílou sametovou čokoládou Velvet a pistáciemi v tmavé Elianza Noir 55%. Kombinace naprosto excelentní a jako stvořená do našeho DETOX CONTESTU jako sladká a zasloužená odměna!

Tak posílejte dál fotky svých jazyků do zpráv na náš FACEBOOK a vyhrajte další skvělé ceny na téma “JARNÍ OČISTA”!

NO MORE HANGOVER!