Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LAST CALL

Obchodní centra jsou narvaná k prasknutí. Komu by se chtělo prodírat mezi lidma poslední adventní víkend před Vánocema? Přinášíme proto pár zaručených tipů na super shopping na poslední chvilku. Žádný fronty, stresy, prostě pohodička - vánoční atmoška jak má bejt!

image

  • Zajděte na GRID-Trhy originálních hand-made výrobců do Opatovické ulice u Národní třídy. Nejen že vyřešíte chybějící vánoční dárky, ale zároveň podpoříte mladé umělce, dáte si domácí svařák a tradiční cukroví… PS: Vstup je zdarma :)

image

  • Pokud si nevyberete tady, zkuste ještě poslední den BOUTIQUE MARKETU. Nápad, který předchází celou tuto akci, je shromáždit na jednom místě zboží, které lze označit slovem “boutique”. Pozornost je zaměřena na vysoce kvalitní produkty od vína, kávy a čokolády až ke knížkám, umění, módním a designovým výrobkům.

image

  • NEDĚLNÍ VÁNOČNÍ BRUNCH Vytáhněte kamarády a kulinářské schopnosti a přineste cokoli co máte rádi a bez čeho si Vánoce prostě nedokážete představit. Množství a druh nehrají roli. Jediné podstatné je, že jídlo musí být veganské. Saláty, řízky, cukroví, drinky, pohádky, františky, veganský vaječný koňak a celodenní otevřený vánoční Moment!

 Tak se třeba potkáme a osobně si popřejeme krásný svátky :)

>BLOGES ROBES TAJNÝ TIPY NA DÁRKY PRO KAŽDÉHO<

ROLNIČKY, ROLNIČKY... KDOPAK VYHRÁL BALÍČKY?