Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LADIES POP-UP VE FRESHLABELS!

image

image

Celý víkend probíhá parádní holčičí POP UP ve Freshlabels v hotelu Fusion. Zajímavý a originální kousky od českých designerů, co nabízí nejen parádní hadříky, ale i šperky a doplňky, ale hlavně - dobrou atmosféru, která přímo svádí k shoppingu!

image

A CO NÁS NEJVÍC ZAUJALO?

image

Tuhle cool značku jsme zaregistrovaly už před nějakým časem. Nad designovýma hodinkama slintaly především Míša a Tinka, protože oni dvě jsou zastánkyně času na ruce. Neodolala ale ani Nikol K. a tak sáhla po pánských retro s koženým páskem a ciferníkem, se kterým už snad nikam pozdě chodit nebude! :)

TIP: Právě probíhá SOUTĚŽ NA INSTAGRAMU s hashtagem #Komonosnaps! Už od začátku prosince budete moci sledovat, jak moc kreativní je náš team!

image

Všeobecně milujem šperky, které mají styl a skrývají v sobě originalitu a 27jewelry k takovým rozhodně patří! Už jenom proto, že žádný set, ani jednotlivá náušnice nemůže být stejná - vše je handmade výroba! Téhle značce jsme proto svěřily i své tváře, které nafotila naše nejtalentovanější Angelina Nga Le.

image

Ujíždíme si na stylových věcech i domácnosti. V poslední době jsme chytly “home decor” náladu a tak tedy sbíráme inspiraci všude okolo, jak si své  bytečky zútulnit a vyzdobit. Takže i nádobí od Kateřiny Kynclové nezůstalo bez naší pozornosti!

image

  • Nikol výběr byl na první pohled jasný. Psaníčka BY MIST byly jasnou volbou stejně jako sluneční brýle!

image

  • Zastavila se ale i u stojanu se sportovním oblečením WEMOVEo kterém ještě hodně uslyšíte, protože nabízí stylové sportovní oblečení, která u nás nemá obdobu!

image

  • Míši výběr byl opět sportovně elegantní, jak jinak!

image

Tenisky všech možných značek od Vans, přes New Blanace až po ADIDAS najdete ve Freshi celoročně, takže pokud nestíháte pop-up, tak se stavte v prodejně kdykoliv jindy oživit outfit barevnýma sneakers!

image

  • Tina svůj štýlek nezapře! Zastavila se u stojanu našeho kámoše MARSHALA, kterej udělal nejvíc diskutovanou kolekci černobílého simple oblečení, kterou vám už brzy představíme i u nás na blogu.

image

  • A Nikol K. vyhlížela motýlky od AlexMonhart, které by oživily její outfit.  Zaujala jí tvorba Terezy Otahalíkové, jejíž elegantní kolekce vznikla za pouhých 14dní! Plastové šperky byl největší objev večera!

image

Tak se ještě v neděli stavte ve Fusionu, kde najdete kolekce třeba i od ODIVI, která udělala peckový ledvinky, který by vám neměly v šatníku rozhodně chybět! 

Vše o LADIES POP-UPU na Facebooku.

ANSWEAR MÁ SVOJÍ VLASTNÍ KOLEKCI!