Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LA FEMME PARTY V LA GALLERY NOVESTA

image

Minulý týden uvedla svou kolekci FEMME ARMERIA naše Nikol K. v La Gallery Novesta a my jsme jí (jak jinak) v tom nemohly nechat! Příjemná atmosféra, krásné lidi i oblečení a dobré pití je šťastná kombinace a záruka dobré párty!

image

Celý večer se nesl v uměleckém duchu. Obklopovalo nás tolik “děl” od českých návrhářů a designerů že nám přecházel zrak! Kromě Nikol představila svou novou kolekci Work in progress i Hana Zárubová. Obdivovaly jsme multifunkčnost vybraných kousků a to si pište, že nás v nich potkáte na Mercedes Benz Prague Fashion Weeku!

image

Sešly jsme se vzácně všechny včetně naší kameramanky Mirečky a fotografky Angeliny. Tu jsme ten to večer poprvé uvítaly v našem týmu!

image

A po delší době tu máme opět MÓDNÍ POLICII! Vyjadřujte se, hodnoťte, kritizujte a nenechte na nás nit suchou:) Které z nás pro tento večer outfit vydařil nejvíce?

Kromě nás přišla omrknout “chlupaté náhrdelníky” i Nikol spolužačka a kolegyně Míša Doubravová nebo herečka Jana Plodková. Kolekci FEMME ARMERIA předvedla, stejně jako na uvedení v GRIDU modelka Valentýna K. z Elite model.

image

image

Fotografie: Angelina Nga Le a Tomáš Marný

Mercedez Benz Prague Fashion Weekend BRUNCH

BEZ DEODORANTU ANI RÁNU!