Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do1_500.png
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do8_1280.jpg
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do10_500.png
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do3_500.png
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do5_500.png
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do6_500.png
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do4_1280.jpg
tumblr_nabfifvLjZ1s9x50do2_1280.jpg

 Jak se vyzbrojit na dovolenou do ciziny?

Je to smutný, ale léto je téměř u konce. Alespoň v Čechách to tak poslední dny vypadá. Možná i proto tolik z nás plánuje na pár dnů utéct do teplých krajin. Nikol M. se chystá do Egypta, Týnka Barcelona, Nikol K. se vrací z Vietnamu a Míša na nějaký lastminute. Proto jsme společně vytvořily soupis věcí “YOU DEFINIITELY CAN’T FORGET”:

 • Watch it!

Brýle nejsou jen módní doplněk, který maskuje nepřítomnost šminek, ale taky praktická nezbytnost bez který na dovče neuděláme ani krok! A vždycky si další přivezeme :)

 • Cut it!

Ledabyle ustřižené šortky nebyly hitem pouze loňské sezóny. Udělejte si ze svých oblíbených džínů zbrusu nový model! Šmik šmik!

 • Cream it!

Nejenom k moři jsou opalovací krémy samozřejmostí, ale i do města, kde rychle nachytáte bronz (tedy v tom lepším případě:). Pro všechny případy přibalte i poopalovák.

 • Care it!

Aby jste nepřijeli s vlasama na tzv.krepáka, přibalte kámoše olejíčka. Pro jistotu přihoďte i hřeben Tangle teeser, který je milosrdný při několikadenní absenci kartáče.

 • Remove it!

Nechte ty nehty aspoň jednou v roce odpočinout a nepoužívejte žádné laky. Stejně se vám u moře brzo oprýskají a budete mít o to větší radost si je po dovolený zase nalakovat!

 • GUIDE IT

Bez správného průvodce vám může uniknout spousta historických faktů, tipů a rad, ale hlavně zajímavých míst, který stojí za to navštívit! Lonely Planet a TRIP ADVISOR to jistí!

 • EAT IT

Pro případ největší nouze někde v divočině doporučujeme přibalit nějaký KAZIZUBKYsladkosti i slanosti. Nikdy nevíte, kde se ocitnete nebo kdy vás dožene mlsná :)

 • READ IT

Na dovču si jedete hlavně odpočinout tak si nezapomeňte přibalit tu knihu co se na ní celý rok chystáte. Fashion magy do plážovky nezbytnost!

 • WEAR IT

Co jinýho na dovču u moře než pohodlný žabky? My si oblíbily CHAWAIKY od CROCKS:

 • WRITE IT

Pište si deník z cest ve stylu našeho TRAVEL DIARY. Navíc zahřeje a namotivuje na další cesty při dlouhých zimních večerech.

 • .SHOOT IT

Jak jinak pořídit čumkratu nebo se zvěčnit na pláži bez pořádnýho foťáku?

BLOGES TIP: Používáme jak digitální tak i polarodový Instax Mini od Fujifilmu, který má tu výhodu, že nemusíte čekat až se vytiskne a můžete to navíc přefotit mobilem a postnout na Instagram s kompozicí mušlí, žabek nebo letních drinků.

 

Dobrá rada na závěr! Při balení volte jednoduché barevné kombinace, nejlépe černobílou. Tahle barevná kombinace prostě neomrzí a navíc je úsporná i ve výbavě dalších doplňků, takže praktické pro všechny cestovatelky, co mají malý kufr.

Tak krásnou dovolenou, ať už jí budete trávit u jakéholiv moře, rybníka, oceánu nebo řeky, nezapomeňte na těchto 10 RAD A TIPŮ a užijete si jí na max.! 

Pusu, vaše BR

CZECH ART & STARBUCKS

FILM TIP