Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

iWANT iPHONE !!!!

image

Nikol s Míšou vyraziy do iWantu na Můstku omrknout novinky, checkuj video:

Minulý týden jsme byly pozvané na opening nového flagship storu APPLE PREMIUM RESELLER - iWANT na Můstku, kde jsme přišly omrknout nejen prostory, výrobky, ale i příslušenství, jako třeba sluchátka HappyPlugs, obaly Esperia nebo kabelky Michael Kors!

image

Dj Rockstar roztančil celou ulici, Martin Harich rozezpíval a někdo jí celou rozzářil! Potkaly jsme tam několik našich kámiků a kolegů. Nejvíc to samozřejmě seklo Benovi a Monice, ale Johny Machetta tentokrát taky nepodcenil styling, co říkáte?

image

image

image

Míša si hned oblíbila nový MaBook Air, který má na svém wishlistu už od vánoc :)

image

A Nikol už netrpělivá čeká na svůj nový iPhone 6, ale prozatím si musí vystačit s novými sluchátky ve stylovém leopardním vzoru od naší oblíbené značky HAPPY PLUGS:

image

  • Určitě se zastavte ať už půjdete kolem nebo cíleně, protože si v iWantu můžete nejen všechno vyzkoušet a ošahat, ale pořídit si i zajímavý vychytávky na jakýkoliv vaše i-zařízení. Ať už je to iPod, iPad, iPhone nebo MacBook! 

image

A navíc sleva 12% pro všechny studenty a učitele! Oujééé

Už brzy vám přinesem soutěž o nějakou pěknou vychytávku tak stay tuned!