Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

INTIMISSIMI FASHION SHOW / VERONA

image

Minulou sobotu odletěla Nikol, podobně jako loni, do italské Verony na představení nové kolekce spodního prádla INTIMISSIMI na podzim/zimu14, ale tentokrát se vše konalo v historické budově, koloseální Areny di Verona a bylo to opravdu velkolepé! 

image

Už jen zpráva, že celou show bude otevírat Pharrell Williams se svou písničkou “Happy” bylo velkým překvapením, protože hned po vystoupení odletěl na svůj plánovaný koncert do Milána. Ale hezky popořadě…

image

image

Po příletu do Benátek byla naše početná česká skupinka, složená z redaktorů různých fashion magazínů, ubytovaná v překrásném starodávném hotelu mezi vinicema, kde na nás čekal aperitivek u bazénu, obídek a následoval krátký odpočinek v posteli s nebesama. Nechyběl relax ve starodávné vaně a přípravy na večer. Od Intimissimi jsem dostala dárek v podobě bodýčka, které jsem si celkem odvážně oblíkla pod krajkované šaty. To samé udělaly (jen o něco lépe:) i topmodelky, které v minulosti nafotily kampaně právě pro tuto značku, v čele s překrásnou Biancou Balti.

image

Celá show byla neskutečným estetických zážitkem! Spojením hudby a vizuálních efektů. Na jedné ledové ploše vystoupily nejlepší operní i popoví zpěváci a světoznámí krasobruslaři! Prostě dokonalá taneční performance, která zatím neměla v těchto historických prostorách obdoby!

A ptáte se jak s tím souvisí spodní prádlo? Všichni vystupující na sobě jako součást kostýmu měly novou kolekci INTIMISSIMI, takže se bylo opravdu na co koukat! 

OHNIVÁ SHOW:

image

image

LEDOVÁ KRÁLOVNA:

image

image

Ta schválně čím nás překvapí příští rok. Tohle totiž nasadilo laťku opravdu hodně vysoko!

TAK TOHLE NÁS DOSTALO DO KOLEN!