Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

#INSTAGRAMCONTEST

Ani netušíte jakou nám děláte radost, že jste si naše soutěže na Instáči tak oblíbily a že používáte označní #blogesrobes i v jiných než soutěžních případech. Kromě toho, že se objevíte na blogu (to je samo o sobě přece taky výhra:) se vás snažíme motivovat a odměňovat těma nejlepšíma dárečkama!

image

Do STARBUCKS soutěže přišlo rovných 100 fotek a my z 10ti nej vybraly jako výherkyně tyhle 4 které od nás získávájí poukázky v hodnotě 500 Kč,- (výherkyně ať se ozvou na blogesrobes@email.cz kvůli převzetí výhry) BLAHOPŘEJEM a děkujem za pomoc (285 likes slušný skóre:)

image

  •  A JDEME NA VYHLÁŠENÍ NAŠÍ DALŠÍ SOUTĚŽE!!! Tentokrát hrají hlavní roli opět ruce, konkrétně zápěstí! Navázaly jsme totiž spolupráci se značkou PANDORA, protože víme, jak tyhle náramky milujete! Téma týdne tedy zní “BRACELETS”!

image

Foťte svoje náramky /nemusí být nutně jen od Pandory/ a my na konci týdne vybereme výherkyni tohoto skvostu z nové kolekce ESSENCE:

image

Postujte na Instagram, taggujte #blogesrobes ty nejzajímavější fotky s náramky a v neděli vyberem výherce! Tady malá inspirace:

image

image

HAPPY SPOOKY HALLOWEEN