Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

IN LOVE WITH FEMIPLEASURE!

image

Polsko poslední dobou ukazuje svou sílu ve streetové urban módě, která je neotřelá a originální, jak nápady, tak i střihy nebo potisky! Určitě znáte Local Heroes se svými legendárními “bad hair day” čepkami, které si na sebe vzala například Rita Ora, Cara Delevigne nebo Riri. Dál třeba Sugarpills clothing, jejich potisky na mikinách nebo legínách nás nepřestanou bavit! 

A dál jsou tady právě ségry z FEMIPLEASURE, které si potrpí na detaily a každá jejich kolekce má své kouzlo.

image

Ani nemusíme říkat, jak moc jsme si zamilovaly jejich tropickou kolekci!!! Nic podobného jsme ani nečekaly, že by se dalo sehnat v Praze. Mrkněte určitě na e-shop, kde najdete tropický šaty, tepláky, trika nebo dokonalou mikinu, která je z příjemného materiálu! Celou kolekci jsme teď nedávno fotily ve Žlutých lázních, tak se máte na co těšit.

image

image

Na e-shopu najdete i limitovanou námořnickou kolekci, kde jsou super střihy šatů s kotvičkama, měkoučký mikiny, nebo pohodlný tepláky.

image

Komu by nestačil tenhle nával dokonalýho oblečení, tak si může vybrat i ze stylových hodinek nebo kšiltovek a dalších doplňkůch od stylové firmy Nixon.

image

Závislost jménem Kate Moss