Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

I SWEAR, IT WAS FRIDAY LIKE 10 MINS AGO.

Taky to tak máte? “Jo, yes, uff, fuck yeah pátek páátek páááátek! Domu, sprcha, nevim co na sebe, jeden drink - make-up skoro hotovej, druhej drink - neee, tenhle outfit fakt ne, třetí drink - ok, jdu v černý, cígo, lak do vlasů a taky na nehty, skoro půlnoc, volám tágo, a rychle do centra.” Pak máte černou čmouhu a skoro blackout, najednou je 7 ráno, dáte si pozdrav slunci a radši jedete domu s pocitem, že tohle zas byla party of the week. A máme pro vás dobrou zprávu! Jo dnes je zas pátek, takže si tenhle úvod můžete přečíst zase od znova, ať se ujistíte, že víte, co vás čeká. Pro anti-party animals se tu taky něco najde. Don’t worry. Na konči článku ale.

image


PLAN A - TENHLE VÍKEND NEZNÁM BOLEST!


PERISCOPE

image
  • Legendární párty, která začíná přesně o půlnoci v Le Clanu. Takže nic pro Popelky, i když stylový musíte být stejně. 

Dress Code : Adidas

VSTUP : 300 na místě.

More info HERE!


POLYGON

image
  • Polygon je párty pro otrkaný. Lehce industriální, temná, dunivá a nikdy nekončící. Asi tak. Poslední dvě se děly stylově na Hlaváku, dneska je to jinak. Vše vypukne na Nákladovém nádraží Žižkov, který má také svojí nezapomenutelnou atmosféru. Better be there.

VSTUP : 290,- na místě.


PLÁN B - TENHLE VÍKEND NEPIJU!

POP UP GENTLEMAN V RADLICKÝ

image
  • Holkám je prý vstup zakázán a heslo zní: THE WORLD IS FULL OF GUYS, BE A MAN.“ takže tam sto pro půjdem!
  • v sobotu 6.6 se koná historicky první Pop Up Gentleman zaměřený jen na pánské formální značky a návrháře. Celá událost se bude odehrávat v bývalém drážním skladu na Radlický, který dodá svojí atmosférou a historií pěkný kontrast k uhlazené a elegantní pánské módě, která bude na místě k vidění. 


STYLING WORKSHOP.

image
  • Tohle bude sice až ve čtvrtek 11. 6., ale bude to tak dobrý, že byste o tom měli vědět už teď! Doražte do Salonu Eco Rolland na styling workshop, který povede naše Týna. Že se dozvíte spoustu užitečných rad ohledně stylingu a nových trendů, snad ani nemusíme zmiňovat! 

VSTUP : KILO.

REEBOK - BE MORE HUMAN!

image
  • Kdo pořád pokračuje v blogesvýzvě, tomu tleskáme a vidíme se v sobotu ráno v Portu 62 na Crossfit lekci pro začátečníky! Seriously!


AVON POCHOD

image
  • Pokud opravdu dneska vynecháte párty, tak budete moc zítra podpořit dobrou věc a vyrazit do pražských ulic pochodovat za zdravá prsa s AVONEM.

Start je ve 12:00 na Staroměstském náměstí.

UŽIJTE SI VÍKEND.

VAŠE BR*