Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HOT HOT HOT SUMMER CONTEST   Aaaaa je to zase tady! Už po třetí spouštíme VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ  a tentokrát jsme se rozhodly to trochu zatraktivnit i pro kluky, co sledujou náš blogísek, kterých je k našemu milému překvapení stále víc…  Následující 3 týdny až do konce července bude Instagram hlavně o vašich žhavých fotkách z koupálka, pláže, v plavkách nebo prostě v čemkoliv a cokoliv si představíte pod třema písmenkama  H.O.T.!  PRAVIDLA  Vybírat budeme 3 z vás, kteří na svůj Instagram nahrajou fotku se sexy, letní tématikou hashtagem #HOTSUMMERCONTEST & #BLOGESROBES!   Soutěž trvá od 10.7 - 31.7 A  CO MŮŽETE VYHRÁT?    HLAVNÍ CENA :   SURFTRIP do Francii s 1. českou serfovou cestovkou PLAYGROUND TRAVEL   v září tohoto roku v hodnotě 10.tisíc!!!    SPODEK /ceny od pasu dolu/   HAVAIANAS - žabky (pánské i dámské) a plážové osušky s pin-ups IPL laser. epilace na  klinice Krásy Andě l v hodnotě 15.tisíc PLAVKY -  RELLECIGA    GYNTIMA - sada intimní hygieny a vaginálních čípků  SHOLL - set domácí pedikůry včetně elekt. pemzy  OPIUM - stylové sportovní podkolenky   SOX IN BOX - ponožky s tropickými vzory  voděodolný EPILÁTOR ROWENTA     VRŠEK /ceny od pasu nahoru/  sluchátka SONY  DAYLONG -  opalovací krémy  Mr.blank - bělící pásky na zuby  RESERVED - poukázka na oblečení v hodnotě 2.000 sluneční brýle CARRERA  kosmetika MAC, BOBBI BROWN, SMASHBOX z The Cosmetic Company  NUX olejíček s bronzovými efekty  šampony ALTERNA , řada BAMBOO     Tak si užívejte horký léto a postujte svoje fotky na Instagram s hashtagem #HOTSUMMERCONTEST a #BLOGESROBES  Startujem právě teď!!!

HOT HOT HOT SUMMER CONTEST

Aaaaa je to zase tady! Už po třetí spouštíme VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ  a tentokrát jsme se rozhodly to trochu zatraktivnit i pro kluky, co sledujou náš blogísek, kterých je k našemu milému překvapení stále víc…

Následující 3 týdny až do konce července bude Instagram hlavně o vašich žhavých fotkách z koupálka, pláže, v plavkách nebo prostě v čemkoliv a cokoliv si představíte pod třema písmenkama H.O.T.!

PRAVIDLA

Vybírat budeme 3 z vás, kteří na svůj Instagram nahrajou fotku se sexy, letní tématikou hashtagem #HOTSUMMERCONTEST & #BLOGESROBES! 

Soutěž trvá od 10.7 - 31.7 A CO MŮŽETE VYHRÁT? 

 • HLAVNÍ CENA :

SURFTRIP do Francii s 1. českou serfovou cestovkou PLAYGROUND TRAVEL v září tohoto roku v hodnotě 10.tisíc!!!

image
 • SPODEK /ceny od pasu dolu/

HAVAIANAS - žabky (pánské i dámské) a plážové osušky s pin-ups

IPL laser. epilace na klinice Krásy Anděl v hodnotě 15.tisíc

PLAVKY - RELLECIGA 

GYNTIMA - sada intimní hygieny a vaginálních čípků

SHOLL- set domácí pedikůry včetně elekt. pemzy

OPIUM - stylové sportovní podkolenky 

SOX IN BOX - ponožky s tropickými vzory 

voděodolný EPILÁTOR ROWENTA

image

 • VRŠEK /ceny od pasu nahoru/

sluchátka SONY

DAYLONG - opalovací krémy

Mr.blank - bělící pásky na zuby

RESERVED - poukázka na oblečení v hodnotě 2.000

sluneční brýle CARRERA

kosmetika MAC, BOBBI BROWN, SMASHBOX z The Cosmetic Company

NUX olejíček s bronzovými efekty 

šampony ALTERNA, řada BAMBOO 

image

Tak si užívejte horký léto a postujte svoje fotky na Instagram s hashtagem #HOTSUMMERCONTEST a #BLOGESROBES

Startujem právě teď!!!