Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HOROSKOP NA ROK 2015

image

Jak už to tak bývá, s příchodem Nového roku jsou tu i horoskopy, které předpovídají, co všechno nadcházející rok přinese. Letošní rok bude velmi kreativní, umělecky plodný a vůbec celkově nápaditý rok. Ani my nelenily a vytvořily svůj prorokující horoskop pro rok 2015! A co že nás čeká a nemine?

image

image

KONEC PONCLÍM V SANCLÍCH! 

V roce 2015 se pokusíme ještě víc upozornit na to, že se ponožky do sandálů prostě nenosí stejně jako tělové silonky (a ty lesklé s lyrcou už vůůůůbec ne)! Nejaktuálnější období červen-září. Stačí si vzít příklad z frantíků nebo taliánů, kteří si s takovýma prkotinama nelámou hlavy a nazují mokasíny nebo stylové páskové botky a jsou furt IN! Takže ladies, černé silonky ano, ponožky s vtipným vzorem taky, ale zbytek? No way!

image

image

RADŠI DETOX NEŽ BOTOX

Různých vylepšováků od napíchaných rtů přes silikony až po kyselinu v čele nebo prodloužených vlasů je všude tolik, že se úplně vytrácí přirozenost. Nám se naše vrásky, prsa, rty i vlasy líbí a nehodláme se přizpůsobovat trendů krásy. Takže tento rok na sobě zamakejte a místo na liposukci si zajděte do gymu, stejně je všechno ostatní jen dočasný! Všude čteme, jak kdejaká holywoodská hvězda vypadá i v padesáti letech na dvacet. No je vidět, že se hranice mládí posunula a my tak nemusíme smutnit z přibývajících roků! Je sice velkou pravdou, že dotyčné dámy na sobě dřou a snaží se vypadat stále k světu, ale jaká emancipovaná žena v dnešní době ne? Tenhle poznatek je platný pro nás pro všechny bez vyjímek!

image

image

TV vs ART

Minulý rok se nesl údajně ve znamení vztahů. Ty mezilidské jsme si užily dosyta a vy určitě taky. Letošní rok má přát umělcům, což Nikol pochopitelně zaujalo. Doufá totiž, že každá domácnost plánuje návštěvu divadla minimálně dvakrát měsíčně a tím podpoří všechny divadelníky, kteří se snaží bojovat s největším konkurentem v podobě televizních telenovel, kdy si popláčete nad tragickými osudy svých oblíbených hrdinů a nemusí tak na chvíli řešit ty své. Návštěvou divadla ale navíc obohatíte svého ducha,  kulturní přehled zažijete emoce v reálném čase. 

image

image

DIY

Výborná zpráva pro všechny, kdo přemýšleli nad tím, že by si třeba založili blog a ještě se k tomu neodhodlali! Nyní máte neopakovatelnou příležitost - nápady se k vám jen pohrnou a kdyby náhodou ne, stačí se kouknout na jiné servery a nechat se inspirovat. Zkuste třeba nafotit vaše vlastní DO IT YOURSELF na svůj Instagram a podle ohlasů zjistíte a otestujete si jestli do toho jít. Mrkněte i na náš rozhovor JAK SE STÁT ÚSPĚŠNOU BLOGERKOU.

image

image

TAK HLAVNĚ ŠŤASTNÝ CELÝ NOVÝ ROK A AŤ NARÁŽÍTE CO NEJMÉNĚ NA ******!

KISS KISS VAŠE BLOGESKY

image