Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HOME STYLE HOME

image

image

Čas od času vám přinášíme tipy, jak si stylově a levně vydesignovat vaše bydlení. Dnes jsme vybraly cenově dostupné designové kousky, která pozvednou každý interiér!

Narazily jsme na super věc, která se nazývá Organizér na šperky! Takže už NIKDY více poházené šperky po všech koutech bytu, nebo hysterické hledání druhého kousku náušnice! Tahle vychytávka se dá dokonce v těchto dnech pořídit se slevou za 149,- Kč!

image

Dalším naším tipem je firma Lavmi, kde seženete doplňky jako lampy, polštářky, povlečení, ale také stylové retro tapety nebo věci do kuchyně. 

image

image

Na naší grillparty jste si mohli všimnout zajímavě řešených stolků na welcome drinky z palet! Tento originální, moderní nábytek vyrábí dvě šikovný holky pod názvem WOODED. Je odlehčený, stylový a dostupný na eshopu www.wooded.cz

image

TIP BR : Nikol M. si zamilovala retro tapety na www.lavmi.cz , které pořídíte za 1790,- (5x5m) a které ještě bude muset obhájit doma před přítelem, který pro to nemá pochopení… Tapetovaní je prý tak jednoduché, že to zvládnete sami, takže to doporučujem udělat na tajňáka :)

KRÁSA S PŘESAHEM TO JE ECOROLLAND