Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HELLO AUTUMN

image

Ach jo, podzim je tady. I když má vlastně něco do sebe… Umí bejt i strašně romantickej! A navíc všechny ty neokoukané bundičky, kabáty a šály z nových kolekcí , který nám nově visí ve skříních a hřejou nás u srdce! Protože víte, jak to je? “I love to see my money. Hanging in a closet!”

A co patří podle nás k podzimu?

  • SVETRY

image

Nevím jak vy, ale my se na svetříky těšíme! Nejvíc jedeme v rozepínacích, které se dají nosit místo bundy. Takových mají nespočet v LINDEXU. V šatníku vám nesmí chybět ani oversize svetr, třeba šedé nebo krémové barvy. Skvěle se hodí k teniskách a džínám. Koukněte třeba na ASOS nebo ANSWEAR.

image

A do třetice si pořiďte svetřík s vánočním motivem, třeba nesmrtelný vzor sobů. Projděte si sekáče, určitě na něco narazíte.

  • KÁVIČKA A ČAJÍKY

image

Není nad to dát si dobrý čaj v posteli nebo výbornou kávu, to zas preferujeme kavárny. Všechny Blogesky doporučují čaj AHMEDpříchuť citrón&zázvor.

A co my a káva? Potrpíme si všechny na dobrou kávu. Nikol K.nedá dopustit na oblíbený STARBUCKS a ostatní blogesky na capuccino se sójovým mlékem. ŇAM!

 TOP 10 KAVÁREN V PRAZE NAJDETE ZDE!

  • ŠÁLY 

image

Není nad to se zachumlat do velké huňaté šály, nemáme pravdu? Občas nahradí i bundu a se správným svetrem a pořádnou šálou můžete klidně vyrazit do města. Doporučujeme zajít do F&F nebo H&M.

  • PONOŽKY

image

Podzim je konečně měsíc, kdy jsou ponožky dovolené i v posteli. Pozor! Je nutné mít stylové fusekle, takže jedině HAPPY SOCKS nebo SOCKSinBOX.

KISS 

BR

TAKE CARE OF YOUR HAIR!

PANDORA ESSENCE COLLECTION