Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HAPPY SPOOKY HALLOWEEN

image

Tenhle svátek všech svatých je trochu ujetější než naše český “dušičky” a proto ho milujeme, i když si na typickou hlášku “Trick or treat” a koledování nepotrpíme. Upřednostňujeme spíš párty a vymýšlení divokých masek! To by nám šlo. Dokonale. 

Co dál je na pořadu dne kromě dlabání dýníHalloween si zaslouží být oslavovaný dýl než jeden den, proto jsme se trochu zajímaly, kde co sehnat. 

image

image

image

Přírodní, handmade a netestovaná kosmetika na zvířatech LUSH si i letos pro nás připravila limitovanou kolekci kosmetických vychytávek do koupele! To budou dlouhý večery ve vaně! A snad né samy! :)

image

Třeba tuhou pěnu do koupele ve tvaru dýně “Pumpkin”, kdy stačí rozdrolit malý kousek pod tekoucí vodu a rázem budete v bublinkovém ráji. A ještě navíc třpytivém, protože tahle paráda s vůní citrusů je posetá skrz na skrz třpytkama. Cena 170,- Kč. To chceš. Zajdi se mrknout třeba do Palladia, kde je cítit kosmetika Lush už od hlavního vchodu.

image

Kdybyste měli chuť na něco dobrýho, určitě si zajděte do Marks&Spencer, kde jsou regály vždy nabitý vtipnýma dobrůtkama! Nebo zkuste sladký dortíky od PunkRock Cupcakes, který vás uchvátí svou vyladěnou dekorací a smyslem pro detail! Inspiraci najdete v novém vydání časopisu Apetit, pro který připravili spešl edici.

A TEĎ UŽ K TĚM MASKÁM!

image

Zkuste zapomenout na umělou krev a španělský los muertos a nasaďte si opravdové masky po vzoru světoznámých módních návrhářů jako D&G nebo Alexander McQueen! Be sexy and hot!

image

image

image

image

Užijte si den všech mrtvých ve stylu. 

Vaše BR.

#INSTAGRAMCONTEST