Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do3_540.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do4_540.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do6_540.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do1_540.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do9_540.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do7_500.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do2_540.jpg
tumblr_nwzfceFZxw1s9x50do5_540.jpg

HALLOWEEN MAKE UP TIIIIME!

JOooo, jeden z nejlepších dní v roce je za dveřma. Není nic lepšího, než si připravit kostým, nakreslit si crazy makeup na obličej a vyrazit do města na párty, aniž by si na vás někdo ukazoval prstem. No vlastně, jestli to přeženete a necháte se inspirovat fotkama, které jsme vybraly, tak se pozornosti rozhodně nevyhnete.

Poslední dva roky hodně frčely makeupy alá Los Muertos, ale to je podle nás už toho bylo tolik, že je na čase být trochu víc kreativní, ať to ve městě nevypadá jako rej chodících mrtvol . Nás baví ledový královny, Cruella de Vil nebo celá Adams Family.


DRAMA QUEEN.


image
  • Pokud vám předšlý scary masky nic neříkají, nevadí. Udělejte ze sebe dramatickou černou labuť nebo hvězdu třpytivou a aplikujte si na obličej pomocí lepidla na řasy všechny různý glitry. Seženete v obchodě Stoklasa na Andělu nebo v Holešovicích. 


CARTOON FACE!


image


  • Tak pozor, tohle je hodně velká parádička a jen pro umělecky nadaný odvážlivce. My na tohle rozodně nemáme trpělivost ani skills. Každopádně tyhle do detailu vypracovaný makeup inspirace stojí za zkoušku!


INSPO BY ZANETA GI!


image


  • Kdo umí, ten umí. A Žanetka Gi bez debat. Líčíla nás na většinu našich focení a asi jí brzo zase využijeme, když vidíme, co všechno dokáže. 


HALLOWEEN PARTY!

V sobotu navíc máte jedinečnou možnost ukázat, co ve vás je a zúčastnit se soutěže o nejhezčí kostým / masku v rámci eventu BLOODY SEXY HALLOWEEN, který letos poprvé proběhne, místo v Sasazu, ve Forum Karlín, vzdušnou čarou hned přes řeku. 


image


Užijte si víkend naplno.


Vaše BR*

DRINK DRINK HALLOWEEN!