Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HAIRSTYLINGY NA FASHION WEEK

Před námi jsou nenáročnější dva týdny v tomhle roce - Fashion Weeky! Nejenom, že hystericky sháníme desítky outfitů na různé příležitosti, ale aby toho nebylo málo- ještě k nim vymýšlíme účesy! Uklidňuje nás fakt, že jako Partners&friends blogu máme každá svýho kadeřníka a hlavně značku Rowenta, která se o naše hřívy postará, když nebude čas na kadeřníka! A jak teda plánujeme vyrazit do společnosti?

image

image

Míšu nejčastěji potkáte s přirozeně se vlnícími vlasy. Do společnosti ale vyráží s vyžehlenou nebo vyfoukanou hřívou. V mokrém looku je ale taky dost sexy, tak se necháme překvapit, jak se objeví na tom letošním ročníku. A její tip? Kulma BASIC ELITE, která zachrání každou situaci vždy a všude a navíc vlny vydrží i další dva dny!

image

image

Jak je už na první pohled vidět, Nikol M. téměř vždy vsadí na volný vlny. Ani hladce vyfoukaný účes lehce přejetý žehličkou, ale nejsou špatná volba. Nikol bude tedy na MBPFW měnit looky jako chameleon. Na domácí použití doporučuje svojí oblíbenou žehličku na vlasy RESPECTISSIM LISS AND CURL, která umí vlnit i rovnat! Ideální!

image

image

Tinka si jede svůj štýlek ve sportovní eleganci. Rovné vlasy a když na to přijde, sáhne po klobouku, kšiltovce nebo čepici. Tina si v poslední době oblíbila žehličku COMPACT LISS ELITE SF1012, která je k vlasům šetrná a je určena ke každodennímu použití, takže jí občas bere do kabelky do práce nebo na víkend. přežehlí konečky a je to :)

image

image

Vyfoukané vlasy, vlnité vlasy, kudrnaté vlasy, rovné vlasy…To je naše Nikol K., která ráda kombinuje nejenom styly v módě, ale i co se týče jejího hára. Na MBPFW ji tak můžete potkat jeden den v ležérním drdolu a druhý den s bohatou hřívou. S nadšením se tedy pustila do vyzkoušení novinky CURL LCD 230° SF4412D4, která má funkci jak pro uhlazený účes, tak přirozený sexy vlny, který jí jdou ze všeho nejvíc! Sexice jedna :)

  • Tak se těště na naše stylingy nejen z oblasti fashion ale i beauty, protože to letos rozhodně nepodceníme. Máme dokonce v teamu novou profi fotografku, kterou vám představíme už zítra :)