Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

GOLDEN CONTEST

Ještě před spuštěním Velké letní soutěže jsme se rozhodly Vás obdarovat zlatem. A ne jen tak ledajakým - úžasnou kosmetikou na obličej i na vlasy a dokonce i parfémem!

image

Pravidla jsou jednoduchá: 

  1. OLAJKUJTE STRÁNKY >KOUZLO KRÁSY<
  2. NAPIŠTĚ SEM DO KOMENTŮ, KTERÝ Z TĚCHTO PŘÍPRAVKŮ CHCETE VYHRÁT A PROČ? MY V PÁTEK 20.6 VYBEREME TŘI Z VÁS!

image

Hlavní předností je schopnost aktivace pleti vlastních kmenových buněk pro obnovu pleti. Fytofontana Stem Cells je unikátní kombinací peptidů a TrioStem3 Complexu, která zaručí aktivaci vašich vlastních kmenových buněk napomáhající obnově pleti a má luxusní zlatá obal, který rozzáří každou koupelnu!

image

  • PARFÉM - Thierry Mugler - ALIEN Eau Extraordinaire

Charakteristický základ tvoří bílá ambra a kašmírové dřevo a prolíná se s vůní citrusů a květin. Parfém se skrývá v křišťálovém flakonu ve tvaru markýza – vzácného brusu diamantů. O této francouzské inovaci se říká, že byla inspirována láskou krále Ludvíka XV. ke jeho milence, markýze de Pompadour.

image

Zejména v těchto letních dnech vaše vlasy ocení péči, která vyživí i ty nejjemnější vlasy bez zatížení a pocitu mastnoty a zanechá je nádherně lesklé, saténově jemné a dokonale chráněné před krepacením, tepelným poškozením při použití fénu nebo žehličky. Je vhodným doplňkem i pro barvené vlasy, protože je vybaven technologií Colorhold, která chrání barvu před nechtěnou degenerací UV zářením.

Soutěžit můžete do 21.6 a my první letní den vybereme tři z vás, které získají tyto skvělé ceny, se kterýma budete mít hned lepší start prázdnin!