Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FOR ALL OUR BOYS.

image


Jako stylistka, kterou baví móda a ještě víc ta pánská, jsem se s váma chtěla podělit o pár tipů, kam vzít svýho kluka na nákupy nebo ještě líp, překvapit ho stylovým a neobyčejným dárkem. Třeba jen tak, protože to udělá největší radost. A vám taky, protože víte, že si ho můžete tajně půjčovat. That’s my case.


MOOF CLOTHING.Celkem nová a fresh značka, která vznikla v roce 2013, se vyznačuje svými basic liniemi, kvalitním materiálem, základními barvami a statement potisky. Při brouzdání eshopem, si přijdete i vy holky na svý. 


image


Ale soustředíme se teď na pánský pohlaví. Džínový vesty, bomber jackets, kšiltovky… Je každopádně z čeho vybírat. 

Proč MOOF? Tohle slovo je symbolem dynamického pohybu a akce. Skutečná osobnost se změny nebojí a to je náš styl.”

MOOF ON!


ADIDAS SHOES.


image
image


Bílý sneakers jsou prostě top a to mi nikdo nevymluví. Poslední můj úlovek a jednoznačně boty měsíce jsou Adidas Original - Tubular Runner. 

Běžecké boty z 90. let postoupily do módní stratosféry. Tyto streetovky vycházejí z běžecké obuvi Tubular z roku 1993. Mají hladký, přiléhavý neoprenový svršek s tónovanou výztuží paty a výztuží šněrování. Podešev byla vymodelována podle originálu, který čerpal technickou inspiraci z nafukovacích automobilových pneumatik. Zní to jako sci-fi, ale je to tak. 

Jediná nevýhoda těchto bot, že si v nich díky neoprenu docela dusí nohy. Takže na návštěvě nezouvat.

Seženete v Palladiu v Adidas Store v 0. patře za Costa Coffee. Cena cca 2.800,-


INGREDIENTS.


Když vstoupíte do butiku Ingredients, rázem si připadáte jako v jíném světě. Místo, kde se ztratíte v čase a jen se kocháte lahvičkama neobvyklých tvarů a okouzlujících vůní, na které není váš nos absolutně zvyklý.

Ingredients, společný projekt Lukáše Loskota a Jakuba Kopčáka, představuje výběr parfémů, pěstící kosmetiky a svíček, které jsou ve světě niche značek právem řazeny mezi kultovní. Jejich společným jmenovatelem jsou ingredience té nejvyšší dostupné kvality, dechberoucí vonné kompozice a jedinečný design.

Pánský parfém Vingaigre de Toilette od značky Diptyque je naprosto geniální produkt inspirovaný recepturou z 18. století. Voní po octu, bylinkách, koření a dřevu. Zdá se to jako sílná kombina, ale výsledek na kůži vašeho milého vás nepřestane hypnotizovat. 

Dá se použít jako toaletní voda, na vlasy, po holení, do horké lázně nebo jako interiérová vůně.

 Kde ji najdete? V ulici Jáchymova 2, Praha 1.


Kiss. Kris*