Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FITNESS KOTVA - FIND YOURSELF

image

Musíme přiznat, že jsme s holkama fakt nadšené z jednoho fitka v centru Prahy. Nachází se ve čtvrtém patře obchodního domu Kotva a je v něm vše, po čem naše srdce, svaly i duše touží. A název??????? FITNESS KOTVA!

image

Fitko funguje již tři roky, ale stále vymýšlí novinky a rozrůstá se. My měly příležitost být u toho, když se slavnostně otevíralo další křídlo. A musíme říct, že jsme si každá našla to své!

image

image

Největším překvapením pro nás byl sál vyhrazený a přizpůsobený zejména pro kruhové tréninky, které miluje Týna. Takový sál nemá ještě v Praze obdoby a my se nemůžeme dočkat, až ho vyzkoušíme.

image

image

Na své si přijdou i milovnice Bosu neboTRX - najdete zde samostané dopolední hodiny, takže si můžete vyrazit zamakat místo oběda. Jestli jste vášnivé tanečnice, jako Nikol K, tak doporučujeme hodiny Zumby

image

Nezapomíná se zde ani na ty, kteří do cvičení zapoují mysl. Doporučujeme třeba hodiny BodyBalance nebo připravovanou Yogu, která bude v solné jeskyni. Nikol M. už se nemůže dočkat.

A CO VÍC?

image

Těšit se zde můžete na naší nejoblíbenější trenérku Riu Hrušovskou, která vás nenechá flákat ani minutu. POZOR! Jen pro ty, kdo to s cvičením myslí vážně. V rozvrhu s ní najdete hodiny jako je BodyCombat, nebo BodyBalance - Míši nejoblíbenější!

PO CVIČENÍ SI PAK MŮŽETE ZAJÍT DO NOVÉHO WELLNESSU NEBO DO JIŽ ZMÍNĚNÉ SOLNÉ JESKYNĚ! 

SEE YOU THERE

BR