Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FILM TIP

image

NEVÍTE NA CO DO KINA? Už týden běží zajímavý sci-fi thriller LUCY se Scarlett Johansson a Morganem Freemanem v hlavní roli. My si film nenechaly ujít a ještě než si přečtete naší recenzi tak si pusťte tento oficiální trailer:

Vypadá to lákavě, co? Napětí, konspirace, drama a krásná blondýna. Jak už to bejvá s ukázkama filmů… ani tento sestřih nezklamal a i my se nechaly zlákat. V pouhých 90ti minutách se dozvíte, co se stane, když váš mozek začne pracovat místo klasických 10%  na rovných 100% a k tomu spoustu zajímavých poznatků z biologie (reprodukce, genetika, evoluce) a chemie (drogy). Bohužel je ve filmu i dost totálně nereálných situací, příliš nevinných obětí a další přesah od filmu nečekejte…

image

Takže místo, aby vám po tomto filmu vzrostla kapacita mozku alespoň na 11%, zažijete downgread a ještě budete znechucení, že vás v multikinech šoupnou se mačkat do nejmenšího sálu. Film od nás získává (podobně jako na www.ČSFD.cz)  68% a to hlavně díky pěkným francouzským hercům a povedeným akčním scénám. Menší mínus má jinak dokonalá Scarlett s “otupělým výrazem”, který s narůstající “inteligencí” graduje, až ve finále holka chudák úplně… No, nechte se překvapit, velkej popkorn a kola to jistí :)

image

Nebojte, žádnej novodobej Matrix, Počátek nebo Ostrov. Film pochopíte hned napoprvé a nechá ve vás pár existenčních otázek, na které si ale časem odpovíte stejně sami, takže na tento film jděte opravdu jen pokud nejste náročný filmový divák nebo se chcete odreagovat, ale na to je lepší romantickej film LOVESONG.