Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FASHION WEEKEND TIPS!

Kde nakoupit ty nejstylovější dárky tento víkend při toulkách po předvánoční Praze?

image

image

  • Pokud se dnes, podobně jako půlka Prahy, chystáte na rozsvícení stromku na Staromák, tak určitě navštivte VÁNOČNÍ MARKET v úžasném prvorepublikovém domě na začátku Pařížské ul.! Najdete tu Living Concept Store s designovými doplňky a textilem Dream House, který ve svém showroomu pořádá od 29. listopadu do 1. prosince Christmas Market!

image

image

  • Sedmý a zatím největší Holešovice Fashion Market se také koná tento víkend a jeho podtitul je Naděluj stylově! Haly č. 7 a č. 8 v areálu Pražské tržnice, jindy prázdné, nevyužité a chátrající, oživí nabídka českých designéru, módních návrhářů, šperkařů. Přes 100 stánků, ve kterých více než 140 značek představí tisíce originálních výrobků. 

image

  • Na začátku projektu byla myšlenka zahájit tradici módních událostí spojených s českými návrháři a šperkaři, jejichž jména budou vnímána jako jistota kvality, luxusu, originality a dokonalého řemesla. Je to způsob, jak si během jednoho dne a na jednom místě vytvořit ucelenou představu o tvorbě známých a talentovaných designérů. To je GRACE'N'GLAMOUR

image

  • Vázu, kabát, obraz nebo čerstvě upečenou bábovku můžete 30.11. od 16 do 19 hodin nabídnout k výměně či prodeji v mezaninu BIO OKA na bazaru s příhodným názvem CO DŮM DAL. Zbavte se starých věcí a získejte nové za poslechu netradičních koled.

image

A my tam nebudem chybět! Tak se těšte na další příspěvek z našich úlovků a už brzo přinesem tipy na stylové dárky!