Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

EXTRAVAGANCE. MINIMALISMUS. ELEGANCE.

Těmito slovy by se dala charakterizovat nová kolekce FEMME ARMERIA, kterou představila světu minulý týden naše Nikol K. My u toho samozřejmě nesměly chybět…

image

“Snažila jsem se kolekci ucelit, aby jednotlivé prvky v náhrdelnících navazovaly tematicky na sebe. Vybrala jsem druh a barvy peří a potom si už vyhrála s kombinacemi a doladila detaily, jako barva kůže nebo kamínků. Zohledňovala jsem také to, aby šly náhrdelníky nosit jak na business schůzku, tak třeba i do školy.”

image

Kolekce byla představena v interaktivním prostoru GRID. “Tento prostor jsem si zvolila, protože je tu dobrá energie a nabízí spoustu možností. Na jednom místě se tu dal udělat koncert, přehlídka i vernisáž.”

image

Originálně pojatá akce, která kromě jazzových vstupů na piano, o které se postaraly Annamaria d'Almeida, Stefano de Paula a Zuzana Volavá&její hosté, nabízela také výstavu lookbooku, který pro FEMME ARMERIA nafotila původem vietnamská fotografka Angelina Le.

Po krátkém proslovu následovala netradičně pojatá přehlídka, kterou předvedla Nikol sestra Valentýna Kocůrková. Byla jedinou modelkou, která celou kolekci předvedla rozvěšováním na figuríny! No, to by nebyla Nikol, aby nás něčím nepřekvapila!;)

image


Následovalo popíjení výborného vínka duoViri. Ten kdo byl autem ocenil kafíčko Caffé Hardy nebo džusy UGO.


Půlka kolekce se sice rozprodala na místě, nemusíte se ale obávat, že by na vás nezbylo!

Cílem je zároveň vybrat co nejvíce prostředků pro Nadační fond Slunce svítí všem, proto jsme se rozhodly náhrdelníky přidělávat v několika variacích!

image


A co FEMME ARMERIA vůbec znamená? 
“Jednoduše ženská výzbroj! Každá žena má své zbraně a móda a doplňky jsou jednou z nich. Není přeci lepší pocit, než se cítit dobře a vědět, že nám to zkrátka sekne!”

image

Za celý náš team přejem kolekci hodně štěstí a co největší prodej! Už brzy se také můžete těšit na video od naší Mirečky, které vám přiblíží atmosféru celé akce.

FESTIVAL SEASON IS HERE!

POZOR HLÁŠENÍ! ZAČÍNAJ SEZÓNNÍ SLEVY!!!