Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_mtndofAXBp1s9x50do6_r1_1280.jpg
tumblr_mtndofAXBp1s9x50do1_1280.jpg
tumblr_mtndofAXBp1s9x50do2_1280.jpg
tumblr_mtndofAXBp1s9x50do3_1280.jpg

DOUBLE TROUBLE! BLOGESKY SLAVILY. SHOPPINGEM!

FREEPORT je prvním outletovým centrem v ČR a je jedním z největších nákupních center v Evropě a tak se ho rozhodly Míša, Týnka a Nikol pořádně proklepnout!

Při příležitosti oslavy 10. narozenin centra se konal NIGHT SHOPPING, takže se dalo šopovat doslova celou noc a jeden šťastlivec dokonce vyhrál auto Alfa Romeo! Co si holky vybraly uvídíte už brzy v módní policii.

Obchodní outletové centrum Freeport je necelé 3h od Prahy-na hraničním přechodu s Rakouskem v Hatích u Znojma, takže doporučujeme rovnou navštívit nějaký moravský sklípek nebo Vídeň.

Na výběr máte z více než 200 světových značek v 75 obchodech a nízkých cen Freeport dosahuje tím, že obchody nabízejí zboží z dobíhajících kolekcí. My se o tom přesvědčily na vlastní kůži s jak je vidět z fotek, vzaly jsme útokem i dutyfree shop s parfémy a kosmetikou a Nikol vybrala dárek pro svéhé milého-mega Nuttelu! Sama si pořídila elegantní černé kožené lodičky s neuvěřitelnou slevou z 3.499,- na pouhých 499,-! Nejvíc času ale strávily v Mangu, Dieselu, Nike, Lacoste a hlavně v KFC na výborném osvěžujícím mochitu, které po nákupech sakra bodne. Personál byl stále ochotný a milý až do poslední minuty zavíračky (okolo jedné ráno!) a tak jsme odjížděly spokojené jak dlouho ne! Uvítaly bychom možná absenci rakouských sousedů v lesklých péřovkách a blikající nápisy podél silnice svádějící do casina nebo vykřičených domů… 

Ale jestli pojedete v doprovodu svýho miláčka, víte kam ho na chvilku uklidit (do casina samozřejmě:)