Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

CULTURE TIPS

Kam se vypravit v nejbližších dnech? Plánovat je potřeba, takže jsme vybraly i akce, které jsou i na konci měsíce. Je libo koncert, fashion opening, zajímavé akce, trocha kultůry nebo snad pořádná party? No problem! Z našeho přehledu si vybere každý!

Tři herci se v nedivadelně vyprázdněném prostoru střetávají, aby poukázali na vyprázdněnost dnešní generace. Scénické čtení, které je autorským uvedením, nás skrze humor dovede k tomu, jak není jednoduché si zabalit svých pár švestek a jít. Nebo naopak být nucen odejít a mít možnost na tom být ještě o kousek hůř. Už zítra se můžete přesvědčit, že herci umí i číst. V hlavních rolích Karel Heřmánek ml., Jan Cina a Nikol K.!


  • Výstava UPRUM/ Veletržní palác

Už jste slyšeli o výstavě Vysoké školy uměleckoprůmyslové? Instalace, móda, sochy, obrazy. To nejlepší z klauzurních prací za rok 2014 prostě musíte vidět! Ve Veletržním paláci až do 15.března.


image

Každý měsíc si připravují herci ze souboru Městských divadel pražských  tématické soireé. Tento večer se tančí, zpívá, baví a radují nejenom účinkující, ale i diváci! Tentokrát padla řada na sympatickou dlouhovlásku Henrietu Hornáčkovou, kterou kromě z divadelních prken můžete znát i ze seriálu Cesty domů. Henrieta se rozhodla své soireé věnovat tanci nejenom protože je to její největší vášeň, ale málokdo ví, že tanec také vystudovala! Slibuje večer nabitý humorem Davida Drábka a Jiří Panznera, vystoupí s Veselými skoky a představí se i speciální host Dana Batulková, která zatančí tango. Nebude nouze ani o balet na špičkách! Vstupenky na soireé rychle mizí, tak doporučujeme zarezervovat! Poslední únorový den v divadle Rokoko se vidíme :)


image


Několikrát jsme vás již zvaly na představení Venus in Fur souboru Prague Shakespear Company, které je nabité skvělými výkony, sexem a pěkně hot kostými! Tentokrát si dovolujeme informovat ty, kteří se necítí na to jít do divadla na zcela anglicky mluvenou hru, že se Venuše v kožichu nastudovala v českém jazyce! V hlavních rolích se představí Jana Pidrmanová a Václav Vašák. Nejbližší představení je 19.února!


image

Na degustaci jsme byly koncem loňského roku a tak nás zaujala pozvánka na slepou degustaci. Pokud i vy nevíte, co si pod tímto pojmem představit, tak na této akci budete mít možnost ochutnat vybraná vína ze sortimentu vinotéky a vašim úkolem bude poznat u každého vína odrůdu. Ale nemusíte se bát - budou existovat i malé nápovědy a ten, kdo seřadí degustační menu správně si odnese lahev vína jako dárek! To vše pod dohledem zkušeného sommeliéra. A chybět nebude ani občerstvení! Tak si rezervujte v diáři 11.února od 19hodin!

image


Herečka Andrea Kerestešová představila minulý rok výstavu svých fotografií s názvem Syndrom aneb mezi nebem a zemí. Prodejní výstava trvá až do 25. března 2015 v prostorách Ecoart Salon Rolland.
Herečka na svých snímcích představuje podobizny nejen herců, jako je Jan Budař, Libora Bouček nebo Petra Horváthová, ale také svého životního partnera Mikoláše Růžičky. Andrea vystavovala také fotografie z cestování po Indii, Africe a Číně. Těšit se můžeme i na DJ Schwa!


image

Zuzana patří k našim nejoblíbenějším návrhářům a tvůrcům vůbec, takže jsme pořádně napnuté, s čím Zuzka přijde tentokrát! V minulosti se nebála experimentovat se vzory, materiály i styly, takže jste v jejích kolekcích mohly najít i pěkně divoké výtvory, ale také romantické krajky a minimalistické kousky. Co si přichystala představí už 17.února v jejím showroomu! Don’t miss!


image

Tak tuhle událost si my rozhodně nenechámě ujít! Pokud britského písničkáře ještě neznáte, je nejvyšší čas ho poznat a to rovnou naživo! Později byste mohly milé dámy litovat, protože je nejenom fakt sakra talentovanej a jeho songy nakažlivý, ale k tomu je ještě docela HOT! Zaposlouchejte se do hitů jako Perfect Darkness, Shakespeare, Berlin sunrise nebo Honesty! Tak si piště 17.února v industriálním Meet Factory!


image


Textař, skladatel, zpěvák a herec v jednom…to je David Kraus! Nás baví jeho inteligentní, vtipné a trefné texty, které zaručeně vždycky pobaví a i proto si tuhle příležitost nenecháme ujít! David bude po delší době vystupovat v Praze a přizval k tomu i DJ Robota - o zábavu tedy nouze nebude! Zpěvák se také nechal slyšet, že při této příležitosti oslaví své 35.narozeniny a na jako na každé správné oslavě nebude chybět ani překvapení! No uvidíme co si tenhle hot idol pro nás přichystá… Tak 19.února se vidíme.

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ NEJEN PRO ZAMILOVANÝ!!!!!!