Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

CULTURE & HOLIDAY

I když většina divadel hlásí režim prázdninový, najde se (nejenom v Praze) pár letních scén, které stojí za to navštívit! Jaké? Tady jsou!

Pražský Vyšehrad je již 10.sezónu sídlem Metropolitního léta hereckých osobností Studia DVA, které hraje OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ, kde excelují manželé Roden a Krausová. Doporučujeme shlédnout např. komedii O LÁSCE, ZDRAVÝ NEMOCNÝ nebo HOVORY O ŠTĚSTÍ MEZI ČTYŘMA OČIMA.

image

ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY od W.Shakespeara můžete vidět letos poprvé v Ostravě. K vidění bude tento kousek ale i v Brně nebo v Praze. Hlavní roli krotitele Petruchia hraje charismatický Roman Zach a zlobivou Kateřinu Tatiana Vilhemová/Jana Stryková. I ve vedlejších rolích bude na co koukat- Vojtěch Dyk to jistí;)

image

Také Divadlo Bez zábradlí není pozadu a jako každý rok otevírá bránu divadla už v srpnu Letním hraním. Na výběr je toho opravdu hodně… My doporučujeme navštívit jinak beznadějně vyprodaná představení JISTĚ, PANE PREMIÉRE, JAKUB A JEHO PÁN nebo nejnovější kousek KVARTET.

image

Dejvické divadlo zahajuje sezónu Lesním hraním v Řevnici, kde zahrají 26.8. SPŘÍZNĚNI VOLBOU, 28.8. BRATRY KARAMAZOVI a další den MUŽ BEZ MINULOSTI.

 V sezóně 2014/2015 vás budeme i nadále informovat co si nenechat rozhodně ujít a co stojí za to!

Stay in touch KISS BR*

BLACK MIND / COLORFUL SOUL!

JSEM TĚHOTNÁ aka JSEM HOT MAMA!