Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Coffee time!

Naše fotografka Veronika má jednu velkou závislost - kávu! Dokáže o ní hodiny mluvit, básní o našlěhané pěně, o presovačích, vůních v kavárně… Kávu zkrátka potřebuje pro denní fungování. Máte to podobně? Pokud ano, tak tady máte tipy, kam si zajít na nejlepší kávu v Praze.

MONOLOK CAFÉ

  • Moravská 1540/18, Praha 2 Vinohrady

Poměrně skrytá kavárna nabízí luxusní kávu i snídaně. Na kávovaru La Marzocco připravují espressa z vlastní kávové směsi z české pražírny CoffeeSource. Pečou si vlastní koláče a dorty. K snídani vám tu připraví nejlepší lívance s javorovým sirupem a k obědu se můžete těšit na saláty a burgery. Doménou je však kromě kávy, nádherná tichá zahrada.

image

EMA ESPRESSO BAR

  • Na Florenci 3, Praha 1

Espresem milovaná adresa! Absolutní top je kavárna Ema, která má i několik ocenění v pražení kávy. Jemně nám to připomíná Berlín, protože se tu neustále točí zajímaví lidé, ve stylovém oblečení, skvělý zábavný personál a jelikož je kavárna celá prosklená, nepočítejte s tím, že tady uděláte nějakou práci.. Do Emy přijďte vydechnout a načerpat mocnou dávku kofeinu do unavené žíly. Sedněte si na starou školní židli a dejte si přestávku, espresso a kupte si klidně kávu domů. Jsou tu profesionálové co pořádají kávové kurzy, degustace i skvělé jídlo po celý den.

image

CAFÉ LOUNGE

  • Plaská 615/8, Praha 5

Stejná značka jako Ema, stejný koncept, jen jiné místo. Netřeba popisovat více, pokud chcete nejlepší kávu a na Masarykovo nádraží to máte daleko, zajděte na Újezd. Skvělé obědové menu, snídaně i večeře jsou samozřejmostí.

image

Tak třeba zítra na snídani see ya…

BLOGESKY NA GRILU