Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

CO NA SEBE NA SILVESTRA?

image

Poslední dny tohoto roku jsou tady! Významnou atmosféru hraje i fakt, že se tak nějak slavnostněji oblékneme. Víte co se říká… JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK, takže bysme to raději vůbec nepodceňovaly!

Když do Novýho roku, tak za REBELKU!

  • Potkali jste někdy naší Týnu na flámu?Na tour de parties nevyjde jinak, než ve stylové košili, tričkem s pěkně HOT nápisem, v kšiltovce a pérkama nebo v pohodlných Air Maxech, ve kterých se to běhá…ne si lámat kotníky na podpatcích.
  • Hodně rebelskej kousek jsme našly ZDE! Ten Týna dost chce!

image

Nebo buď QUEEN OF THE NIGHT!

  • Tuhle kategorii za más jasně ovládá Nikol M., která na večírcích žije, pracuje a zvládá se i dokonce bavit! To vše jak jinak, než v odzbrojujícím stylu dobře padnoucích šatech a na Silvestra nejlépe s flitrama, které jsme objevily na Asosu! 

image

ROMANTICKY oslavit příchozí rok, to je celá naše Nikol K.!

  • Nikol ví, jak podpořit své ženské křivky a když se oblíkne do krajkových šatů, navlní si vlasy a dá si lehký make-up, nemůžeme z ní spustit oči ani my!

image

SPORTOVNÍ ELEGANCE

  • Tu si jede Míša. Kombinace košile nebo topu z lehkého materiálu, slimfit leather pants a lodiček, který kupuje často v Aldu, je její nejoblíbenější. Když přijde na nejhorší, prezouvá se do tenisek.

image

Tak se nezapomeňte na Silvestra vyfiknout a být okozlující Robeska*

PARTY OF THE YEAR 2014!

VÍME CO POLETÍ PŘÍŠTÍ ROK!