Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

CALZEDONIA SUMMER FASHION SHOW! VERONA! IN LOVE AND CULTURE!

Jak už jste se mohly dozvědět na našem FB, Míša jela tento týden na velkou letní show značky Calzedonia do Verony. Jaké to bylo a jak to tam vypadalo přinášíme exklusivně právě teď!

PŘÍPRAVY

Nic nenecháváme náhodě a proto, když jsme minulý týden navštívily večírek a pop up store v rámci Prague Fashion Night, narazily jsme na super značku, která je nově k dostání v Praze. Jmenuje se Chribery a já se hned zamilovala do jarních šatiček, které mi přišly tak originální, že jsem je hned zabalila do kufr a vyrazila v nich na fashion show CALZEDONIA! Showroom této značky najdete v ulici Široká 7 a my vám o ní přineseme ještě více info třeba v jednom z našich videí.

image

HOTEL GENTLMAN AND FREE TIME

Hned po příletu jsem se setkala s ostatními blogerkami z Evropy na letišti a čekaly jsme na transport do hotelu. Musím říct, že už z taxíku jsem věděla, že Veronu miluju, dýchá z něj opravdu skvělá atmosféra, což se ještě zintenzivělo po příjezdu na hotel, který byl jedním slovem okouzlující. Všude kam jste se podívaly, byl prvek umění.

image

Po prozkoumání hotelu jsem se převlékla do denního outfitu, přivezla jsem si mentolové šaty od Jirky Kalfaře a doplnila psaníčkem Egle a koženou bundičkou. Měly jsme skvělé počasí, takže víc oblečení nebylo potřeba. Nejvíc času jsem strávila s blogerkama z Polska Kashiou a s Dorkou Molnar z Maďarska. Zašly jsme na oběd a prozkoumaly město a obchůdky- jak jinak! Bohužel nebylo tolik času, protože už v pět nás nabral taxík a jelo se na očekávanou FASHION SHOW!

image

image

OUTFITS

Skoro všechny jsme zvolily šatičky s originálními botami a doplňky. Pozvané byly opravdu jen ty nej blogerky z Evropy a byl to skvělý zážitek vidět je všechny pohromadě a sledovat jejich outfity. Byla to taková směsice všech stylů a originality. Já oblékla jarní šaty od značky Chrisbery, obula nové boty z malého obchůdku z Budapeště a doplnila šperky ANTIPEARLE. Moc se mi líbily outfity Dorky, v bílých šatech vypadala skvěle, hlavně kombinace s modrým psaníček se mi moc líbila. Kashia si dovezla šaty babydoll střihu od pollské návrhářky a Jannide ze Švédska oblékla bílé šatičky s tmavě modrým a červeným vzorem. Boty má ze stránek www.bubbleroom.sk

image

BACKSTAGE

Samozřejmě jsme mohly nakouknout i do zákulisí, takže jsme viděly přípravy v plném proudu. Všude kolem byly štendry se jménem modelky, nespočet páru bot, které bohužel nešly koupit, protože byly vyrobeny speciálně pro tuto show. Mohly jsme pozorovat makeup a hairstylisty v akci a okouknout různé doplňky. Holky měly všechny velké volné vlny a krásný ženský makeup, taková americká krása.

image

image

image

imageimage

image

CALZEDONIA SUMMER FASHION SHOW 2014

Byl to super úžasný nezapomenutelný zážitek. Musím říct, že se z Calzedonie stává celosvětový pojem a podle reakcí publika velice oblíbenou značkou. Seděly jsme s holkama v první řadě a já se snažila toho pro vás nafotit co nejvíc. Celou show otevírala i tvář kampaně portugalská topmodelka Sara Sampaio. Přehlídka byla rozdělena do několika částí, podle barev plavek. Převládaly barvy jako modrá, růžová, korálová, nebo oblíbená mint. Téma byl podmořský svět, holky měly na hlavě různé korálové čelenky, průhledná psaníčka s rybkami, nebo dokonce čepku alá krab. Hrozně se mi líbily nejrůznější tuniky v boho stylu nebo volné beach kalhoty. Hlavním hostem byl Tomáš Berdych, což sem nechápala, dokud se na mole neobjevila jeho krásná přítelkyně Ester.

THANKS CALZEDONIA

KISSES

M.