Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BURTON AUTUMN SESSION

image

To léto vždycky uteče, co?  Tak pokud jste vášnivý příznivci zimních sportů jako my, pak se určitě celý podzim těšíte a připravujete na první vločky sněhu. Sezóna na horách už je za dveřmi a proto šla Nikol s Týnkou omrknou nejnovější kolekci známé americké značky BURTON ve Vodičkově ulici, protože letos na svahu přece rozhodně nebudou honit parádu v těch oteplovačkách z loňska. Jako haló? :)

image

Jak to letos vypadalo na BRTN LAUNCH 2015 vidíte z videa. Nechybělo dobrý občerstvení a drinky, DJ Poeta a soutěžilo se třeba v tom, kdo v rekordním čase našroubuje vázají. Pod minutu to sice nikdo nedal, ale i tak padaly slušný časy!

image

A co nová kolekce? Najdete v ní letos o dost víc technických materiálů, barev, ale i trendových kousků! Dokonce NOVINKU - dámský snowboardový kalhoty jako legíny, takže v nich máte sexy postavu i když je třeba mínus deset! Navíc jsou hned ve třech barevných provedeních. Nás zaujaly zvířecí vzory v netypických barevných kombinacích. Nic pro konzervy :)

image

K pořádný zimní výbavě patří samozřejmě doplňy jako rukavice, čapka nebo brejle a tak Týnka hned sáhla po těch nejlepších, který mají vyměnitelný sklo na magnety! Stojí kolem 3.tisíc a je to absolutní MUSTHAVE letošních svahů stejně jako originální snowboard po kterým hned sáhla Nikol s nápisem “Lipstick”. To chceš!

image

No bylo tam jednoduše z čeho vybírat! Tak nečekejte na první sníh a pořiďte si zimní výbavu už teď ať vás pak nic nezaskočí… My jsme ready!

image

Foto by Jakub Fišer ( www.kubajsz.com | photo.kubajsz.com )

L´OREAL PŘEDSTAVUJE NOVOU TVÁŘ...

BLUSH ME, YOU BLUSH!