Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BRA-VOLUTION

image

Lindex poslední dobou mile překvapuje.Neustále nás zahrnuje novinkami, které pro své zákazníky připravuje. A my jsme u toho!

image

První týden v květnu do obchodů doslova vtrhla podprsenková revoluce. Lindex přišel s novou netradiční kampaní podprsenek, kterou vytvořil přesně tak, aby sedla opravdu každému.

image

  • Můžete si vybrat z 11 různých druhů, které mají názvy jako je Adore, Love, Diva, Tease, Rebel, Wow, Amaze, Dare, Romance, Attract, Delight, Flirt, Charm. Po tom, co si najdete tu, která vám sedne , dostanete kartičku se svým typem a tím si usnadníte další nákup. Tyto typy se budou totiž stále opakovat, jen se budou měnit barvy a materiály a navíc si budeme moct kupovat prádlo i přes internet!

image

A čím je ještě tato kampaň výjimečná? Modelky této kampaně nemůžete znát z přehlídkových mol, ale spíš z obchodů Lindex. Tvářemi exklusivní jarní kampaně se stalo pět nejlepších zaměstnankyň :) 

  • Zájem byl obrovský a do castingu ve Stockholmu bylo vybráno 45 žen, z nichž bylo pro  fotografování kampaně v londýnských studiích Spring Studios vybráno právě těchto pět. Mezi těmi nejlepšími je dokonce slovenka Petra a my ji tleskáme a gratulujeme.

image