Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGESKY V PARODY FASHION

Nedávno jsme objevily novou českou značku Parody Fashion, která je mladá, cool a má smysl pro humor… hlavně ten sarkastický :)
image

Značka vznikla za účelem vytvořit něco nového, kreativně se vybouřit a hlavně něčím se odlišit. Autoři značky opravdu vše sami vymysleli a trička navrhli. Parody Fashion je prostě součást moderní pop kultury a vlastníma motivama paroduje světový módní značky do super cool motivů. 

  • Míša si vybrala bílé triko s motivem VITRAGE a sladila ho s černými kalhoty do zvonu z MOHITA a klasickým křivákem. 
image
  • Obě Nikol sáhly po černém triku HERPÉS PARIS, které vypadá nejlíp s barevným kabátem, nebo s elegantním sáčkem a džínami. 
image
  • Týna neodolala a objednala si rovnou dvě trika, šedé SEZNO a HERPÉS PARIS. Musíme se přiznat, že triko se sovičkou miluje celý náš tým!  Růžová barva vám dokáže rozzářit celý outfit. Všichni víme, že Kris miluje unisex hadry a to tyto její nové kousky jsou. Pořídit je tedy můžete i svému miláčkovi.