Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGESKY V LINDEXU!

image

Lindex je naše oblíbená značka, vybereme si tam vždy všechny a to hned několik kousků. Proto jsme s nadšením přijaly pozvání na představení nové kolekce. 

imageNejvíce milujeme doplňky, hlavně náhrdelníky a prstýnky a v nové kolekci je zas o co stát. Hlavní barvy jsou černá, šedá, světle růžová a červená. Každá z nás sáhla po něčem jiném.

image

Míšu už jste mohly vidět v několika velkých špercích od Lindexu a brzy čekejte nový outfit obohacený o tuto značku. Miluje třeba elgantní černé kalhoty, které skvěle sednou. K nim našla  halenku s pusinkama, pro které máme slabost. ;)

image

Nikol K. zbožňuje ponča a toto kárované červené nezůstalo moc dlouho na ramínku. Taky doporučuje prádelko, hlavně kalhotky v různých barvách, které se nezařezávají, což je nejdůležitější.

image

Nikol M. dáva palec nahoru za tento pastelový kabátek a beranici, zatím tedy mrazy neuhodily, ale připravené zima nepřekvapí. A Týnce zdobí skříň tento župánek z kolekce Jean Paul Gaultier.

image

Zajímá vás jak kolekce Jean Paul Gaultier vypadá? Mrkejte ZDE! Všechny kousky jsou k dostání online 7.října o půlnoci a ve vybraných obchodech od 8.října!

SHAMPOO RECENZE