Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES XMASS SHOOTING

image

Každé roční období pro vás fotíme tématické fotky, takže jsme tuhle zimu nemohly udělat výjimku. Poprvé jsme sice fotily v ateliéru, ale venku už je přece jen docela zima a sladit nás čtyři dohromady není žádná sranda…

image

O tom ví své naše dvorní fotografka Angelina Nga Le, která tvoří pod uměleckým jménem Mrs.BlackBeauty a kterou jsme si po předchozím úspěchu našich posledních fotek z hlavního nádraží vybraly znovu. Zná nás už dobře, ale musíme uznat, že v těchto vánočních outfitech se jí povedlo zachytit nás ještě o něco lépe. No, uznejte sami :)

image

  • O make-up se postarala - už tradičně - šikovná vizážistka Žaneta Gi, od které se můžete nechat nalíčit na každé naší akci a kterou doporučujeme, pokud potřebujete nalíčit na ples, párty nebo třeba svatbu! Je boží! 
  • Styling zařizovala naše Kris s Míšou. Všechny outfity jsou poskládané ze showroomů a značek se kterýma dlouhodobě spolupracujeme (převážně Lindex a Reserved), ale i od českých módních návrhářů (Leeda a Jana Mikešová)
  • děkujeme za poskytnutí ateliéru AP Foto Studio 

Těšte se už brzy na jednotlivé fotky každé z nás a pozor! Máme v záloze ještě jednu sérii…

PARTY TIPS BY BLOGES ROBES!