Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES SUMMER DRINKS

image

V červenci se bude dít tolik akcí, že už teď je nám z toho blbě. Stačí snad zmínit, že příští čtvrtek začíná Rock for People, ze soboty na neděli si zajdeme na finále Mystic sk8 cupu a už začíná i kolotoč v podobě filmového festivalu ve Varech. O oou.

Jestli existují nějaký drinky, který nechybí na žádný z našich parties, tak jednoznačně tyhle:

MR. JAMESON.

  • luxusní je v kombinaci se zázvorovým tonikem a limetkou. Ještě hodně ledu a můžete s Nikol M. ucucávat až do rána! Brčkem.

image

MRS. ABSOLUT VODKA.

  • Drink všech drinků je prostě VODKA - SODA - LIMETA. Na tom si ujíždí Týna a “nikdy” by paní Aboslutku nepodvedla s jiným drinkem.

image

image

ICE & FIRE

  • Tahle novinka od Becherovky vám rozpálí chuťový buňky díky kombinaci mentolu, citrusu, karamelu a chili. Navíc má stylovej černej obal. A hlavně poteče proudem letos ve Varech. No už se těšíme! :)

image

VERY BY FAMILLE CASTEL 

  • Tyhle osvěžující ovocná vína jsou ideální pro letní večery na terase. Míša si zamilovala VERY Raspeberry, Nikol K. VERY Pomergranate, Nikol M. miluje VERY Grapefruit a Týna si se ráda osvěží VERY Lime. 

image

Něco z praxe:

image

Cheers

BR

STRAIGHT THE POSE