Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES BEAUTY TIPS

image

image

Rozhodly jsme se porovnat naše osobní micelárky, bez kterých si neumíme představit léto! Jsou praktický svojí funkčností - odlíčí oči, rty i pleť, takže ideální na cestování a hlavně jsou šetrný k vaší pokožce. Takže, kdo používá co?

imageimage

Týnka s Nikol K. střídaj tyhle dvě micelárky jako ponožky :) Dojde jedna, pořídí se druhá… Taky někdy tak dlouuho čekáte na BIODERMU jako přílohu v časácích? Nedivíme se!

LOREAL SUBLIME SOFT je ozkoušená klasika. Je totiž bez parfemace, teda alepsoň my nic necítíme, a je za velmi přijatelnou cenu - 119 Kč. Nejen, že snadno odlíčí i gelovou oční linku, ale neštípe do očí a funguje zároveň jako tonikum. Jen se brzy vyplácá… 

image

BIODERMA Sensibio H20 je sice trochu dražší, ale o to účinější! Může se používat jak na citlivou pleť tak i se sklonem k červenání, což se občas naší zrce stává (zejména v létě). Má ale velký balení 500ml a je výborná pro každodenní čištění a odstranění make-upu! Prodává se v lekárnách a můžete si pořídit rovnou celou sadu i s maskou a krémy.

image

Nemůžem jinak než hodnotit plným počtem hvězd! image

image

Zato Nikol M. s Míšou zkouší rády novinky a tohle léto sází na francouzský značky BOURJOUIS a NUXE!

První zmiňovaná sice taky byla jako příloha časopisu ELLE, ale jinak se do povědomí zatím nezapsala. Přitom má bezkonkurenčně nejstylovější obal a dokáže stejně dobře odlíčit oči, rty i celý obličej. Obsahuje bílý leknín pro rozjasnění pleti, ale to jsme nedokázaly porovnat, protože má Míša pleť dobrou. Dáváme tedy rezervu dvě hvězdičky, třeba nás ještě do konce léta přesvědčí :) 

image

Nikol M. rozkvetla jako květina se vzorkem nové čístící micelární vody NUXE PARIS, která obsahuje výtažky z růže, takže voní jako parfém a zároveň dokonale čistí a eliminuje nečistoty. Tuhle novinku si nesmíte nechat ujít! MUSTHAVE a plný počet!

image

VYHRAJTE KURZ ODĚVNÍ TVORBY!

DESATERO SPRÁVNÝ BLOGERKY