Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLACK MIND / COLORFUL SOUL!

image

Dáme si trochu black and white fresh inspirace. Růžový už na našem blogu bylo dost! 

FASHION

  • O oou, nová černo-bílá kolekce Adidas Original nazvaná “HIGHLIGHT” se objeví na světle v průběhu srpna. Jedná se opět o spolupráci s legendárními RUN DMC.

image

image

  • Znáte brněnský Wolfgangstore? Jedná se o stylový shop dvou holek, kterej je nabitej značkama jako je Leeda, Odivi, Balas, Novesta, Komono, jejich autorskou značkou Wolfgang nebo Candy for rich man. Milujeme jejich vytříbený vkus a luxusně nafocený lookbook a až budeme mít cestu kolem, tak se tam rády stavíme.

image

image

MUSIC

  • Éterická Lana Del Rey vydala nové album Ultraviolence. Kdo ještě neslyšel a chce mít melancholickou náladu, ať si ukládá okamžitě na Spotify!

image

  • Bohové elektronické hudby z Berlína MODERAT byli nedávno v Praze, kdo je ale nestihl, tak ať si zajede na Berlin festival, kde je nadupanej line-up. 1. víkend v září vše vypukne a Týna se tam rozhodně chystá.

image

  • A dáme si i trochu hip hopu. Rapující krasoň G-eazy z vysluněné Californie má hodně ostrej jazyk a spolupracuje se jmény jako je A$AP Rocky, Drake nebo Snoop Dog. Za poslech stojí jeho poslední deska These things happen.

image

image

CULTURE & HOLIDAY