Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BEST TIP! DRAMA EYEBROWS.

Je čas na změnu! Kašlete na výrazný smoky eyes nebo linky! Hoďte si svý obočí do gala, pinzety skoro není potřeba. a užijtete si drama pohled jinak!
image
image

STUPEŇ HUSTOTY 1°

  • Brow Artist Plumper - Gelová řasenka na obočí, která vám ho lehce obarví, pročeše a ještě navíc zafixuje je výborná pro jemné zvýraznění. L'oreal překvapil. Pro hodně velký konzervy je k dostání i bezbarvej gel, kdyby jste se necejtily. 
image
image

STUPEŇ HUSTOTY 2°

  • Když na to vlítnete se správným štětečkem a pigmentama od Macu, tak to znamená jediný - fabulous eyebrows! Jo jo. Chce to trochu cviku, volný zápěstí, ale  za chvíli máte obočí jak malovaný.
image
image

STUPEŇ HUSTOTY 3°

Rita Ora má za sebou skvělej tým vižázistů, kadeřníků a stylistů. Za poslední dobu je jí všude plno a rozhodně jí jen tak nepřehlídnete. Už kvůli jejímu výraznému obličeji, kterému dodává ještě větší energii právě její obočí. Chcete vědět trik, kterým docílíte steného looku?

Brow Pen - hodně tmavě hnedá fixa na obočí od Barry M. Po ní už snad nic tmavšího v hnědém odstínu neexituje. Chvíli to trvá a je potřeba to ještě dokreslit stínama, ale výsledek stojí za to.

I kluci ví, co je cool! :))

Kiss

Vaše BR*