Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BEST LOVERS & WINNERS ARE...

Tak jestli pokaždý brečíme, že se nemůžem shodnout na vítězi tak tohle byl voříšek! Z minulé soutěže, kdy odvahu na MORNING HAIR mělo 60 soutěžících, nám do Valentinské soutěže příšlo až o sto víc, tedy celých 160 zamilovaných fotek a nutno pododtknout, že byla jedna lepší než druhá!

image

Tolik lásky v jednom albu a za jediný týden, nás stálo spoustu dohadování, až nakonec opět zvítězilo spravedlivé rozdělení cen. Popravdě, kdyby to šlo, dáme všechno všem! :)

Nicméně hlavní dva vítězové byly jasný už od začátku. Vana a jmelí!

Tedy DENISA KUDRNOVÁ a PAULÍNA MAŤOVÁ mezi něž se rozděluje první balíček: Denisa: FOŤÁK INSTAX MINI 25 OD FUJIFILMU, TRENKY REPRESENT, ČOKOLÁDOVÉ PRALINKY MON CHOCOLATIER a Paulína: Romantický pobyt v Resortu Sv. František, prádlo LINDEX, KISSTIXX balsámy na rty a HAPPY SOCKS :

image

No a třetí “zamilované slůně” TEREZA LEIGEBOVÉ působí trochu perverzně, takže si určitě užije výhru z INTIMITY BUTIKU, Trenky REPRESENT  by BR a KISSTIXX balsámy na rty :)

image

Další odměněnou je maminka Kate Seid se svou koláží, která získává růžovou verzi INSTAX MINI 25 FUJIFILMU a k tomu ve stejné barvě i náramek Cruciane

image

Samá láska doslova stříká také z těchto dvou zamilovaných dvojic a tak věnujeme Privátní saunu a whirpool INFINIT Zuzce Vozníkové a ňamózní ANDĚLSKÉ PRALINKY Kristýně Šafránkový. 

image

Bez odměny nezůstanou ani tyto dvě dvojice, které nás dostaly svým originálním pojetím! Blahopřejeme tedy Anežce Chudlíkové a Julii Kirchnerové, kteří získavají  HAPPY SOCKS a TRENKY REPRESENT!

Gratulujeme všem vítěžům - o své výhry se prosím přihlašte do zpráva na náš FB

Děkujeme všem zaláskovaným zúčastněným! Ať vám ta zamilovanost vydrží min.do dalšího Valentýna :* 

Love & Peace

Vaše BR

MAKE ME UP!