Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BEST BLOGES OUTFITS 2013

Co by to bylo za shrnutí, kdyby jsme nezveřejnily i naše nejlepší outfity minulého roku, make-upy a doplňky? Poslední “bestovka” a ohlédnutí se za loňským rokem je tady! Odteď už se budem fokusovat jen na nový rok 2014, takže se těšte na další soutěže o věcný ceny, rady, tipy a inspirace- zkrátka na vše, co se týká nejen módy, ale i zdravého životního stylu, receptů, recenzí na restaurace atd…

Ale teď ještě trochu hadříky… 

  • KRISTÝNA POLIČEK - tento model si oblíkla na zahájení Prague Fashion Weekendu a sklidila s ním obrovský úspěch u všech přítomných. Vesta je z Reserved, doplňky H&M a vlasy by Salon Portrait!

image

  • NIKOL MORAVCOVÁ - vrcholem vyhlášeného Filmového Festivalu v Karlových Varech je každoroční Môet & Chandon Party! Loňský galavečer se nesl v duchu Velkého Gatsbyho a předepsaný dresscode - 30.let Nikol splnila se vším všudy a získala pochvalu i u několika módních policií! Šaty jsou italské značky MOTIVI, šperky SWAROVSKI a boty TOPSHOP. Konfekční, ale efektivní :)

image

  • NIKOL KOUKLOVÁpo návratu z NYC, kde byla celé léto na herecké stáži, si zašla do oblíbeného Salonu Franck Provost na vlasy a oblékla si tyto úžasné balvněné šaty, které měly velký úspěch i na Designbloku! Skvěle jí ladí k přírodní barvě vlasů, kterou jí zavidí nejedna nepřirozená zrzka.

image

MÍŠA ŠTOUDKOVÁ - 1.ročník udílení cen Blogerka Roku se nesl v elegantním stylu a i když možná byly holky trochu “overdressed”, jejich modely sklízely samé ovace. Obě oblékly šaty z dílny návrháře Jiřího Kalfaře a nutno podotknout, že v kombinaci černé sukně a croptopu vynikla Míšina krásně štíhlá postava!

image

Tak se těšte na naše outfity i v roce 2014 a nebojte se být originální a osobité! 

Vaše BR