Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Beauty Tutorial - Philip Visa Care

Minulý týden jste si u nás mohli přečíst recenzi na nový přístroj od Philipu. Strojek VisaCare vám udělá lifting a peeling celého obličeje a už po několika týdnech bude vaše pleť zářivější, mladší a čistější. To chceš. Mrkněte na video, kde vám Míša ukáže, jak VisaCare funguje a jak se používá.

image
  • Philips VisaCare není úplně nejlevnější, ale když si spočítáte návštěvy u kosmetičky, tak je to super investice. Doporučujeme vám ho používat dvakrát v týdnu po dobu pěti minut. A taky je to skvělej zachránce, když cítíte, že se vám na obličeji klube něco nežádoucího.
  • Ranní čistící maska nebo Královská snídaně pro pleť je za nás největší bomba podzimu. Prví dny vám může vytahnout pupínky, který na obličeji vidět nechcete, ale pak se budete pyšnit krásnou a čistou pletí.
  • A na konec nejlepší krém na podzim: Havlíkův přírodní zázrak! S čím dál tím větší zimou je náš obličej víc a víc suchý, tento hutný mastný krém plný Bio bylinek vás zachrání rychle a účinně.


KISS

Vaše Blogesky

DESIGNBLOK 2015 STARTUJE!

LUSH V NOVÉM KABÁTU!