Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

AUTUMN&ART

image

 • Léto skončilo a tak je třeba nechat se potěšit vaší oblíbenou kapelou!
  Na podzimní sedírně tedy nakonec nevystoupí U2, ani Spice Girls nebo snad duo Verona - vystoupí OLATS OTESOC a jejich hosté! Bude možná tombola, možná kanec, možná smích a určitě slzy.

Srny mají vstup zdarma!!!


image

 • Gustav Husák a Věra Čáslavská – dva protipóly jednoho období. Anoda a Katoda. Není lepší zadání pro grotesky. Není lepší východisko pro klauny. Originální zpracování naší nedávné minulosti. Gustav Husák jako komik. Nejpomalejší komik na světě. Tak dlouho ve funkci, až je směšný i sám sobě. Nehrozí to i dnes? Komunista versus gymnastka. Tomáš Matonoha a Vladimír Polívka-> nejbližší repríza 30.října.!

image

 • ARTS PARTY-> čtvrtek 23.října od 18:30 na Nákladovém nádraží Žižkov! Letošní ročník Arts party se ponese v duchu kultovních filmů a seriálů.
  Dresscode je povinností, tak neponechej nic náhodě a řádně ho vypiplej, protože tři nejlepší budou náležitě odměněny cenami od značek Red Bull, Zoot nebo Freshlabels

image

 • Prague Shakespear Company uvádí Venus in Fur. Eroticky laděná, promyšlená a strhující hra o sexuální přitažlivosti už tento čtvrtek 23.října od 19hodin v Kolowratu! V hlavních rolích Jessica Boone a Guy Roberts.

image

 • SOME VOICES

  Nezávislá inscenace studentů DAMU, která vznikla pro Divadlo Na Půdě holešovického klubu Cross. Možná, že cesta šílenství neskýtá takovou samotu, jak se nám často zdá. Hra o samotě v kulisách velkoměsta, o mezích šílenství, o tom jak “neprosrat svůj život” už tento pátek!

image

 • Pokud jste ještě neviděli, tak je nejvyšší čas! Dnes například v Městské knihovně v Praze od 19hodin nebo Cinema City Zličín! Variace příběhu o dospívání, zasazená do českého maloměsta devadesátých let. Pod slupkou ospalé usazenosti, nudy, někdy i trapnosti tu pracují síly paměti - lidí i míst. Hlavní hrdina a vypravěč je poprvé naplno konfrontován s pocity lásky, ztráty a zrady, touhou po pomstě a marností, již do života vnáší. Naráží na pevnost vazeb krve a bezmoc těch, kdo jsou jimi nazvájem svázáni - děti vůči rodičům, rodiče vůči dětem. V hlavních rolích Johana Matoušková, Jan Cina a Vladimír Polívka!

image

 • Štíři, cvrčci, velké červi a malé červíci, zofobasové, šváby, sarančata, balut, durian, šneci, žabí stehýnka… Rozličné potvory z moře, jídlo z Toga, Konga, Paraguye, Jamajky, Balkánu, ajurvédské speciality, asijská zelenina, stejně tak jako steaky z nejroztodivnějšího masa v podání zručných kulinářů Chef Parade!

  Tak to je první pražský festival HMYZOŽRANÍ a pochoutek ze zemí třetího světa!

  Přijďte ochutnat rozličné druhy hmyzu, pouličního jídla, exotického ovoce a zažít pravou atmosféru rozvojového světa při kulturním doprovodném programu a workshopech. Na závěr vás čeká exkluzivní OCHUTNÁVKA ŠTÍRŮ. Po denním programu bude následovat afterparty v clubu Cross!

KABELKY ELEGA BY DANA MORAVKOVA