Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ART FEVER

Tento týden jsme měly možnost být součástí několika krásných akcí. Proběhly jsme pár showroomů našich oblíbených značek, abychom vás mohly informovat, co nás čeká na podzim v obchodech. Byly jsme na prezentaci nových šperků a hodinek Klenot Aurum a v neposlední řadě jsme měly možnost jako první vidět nový ART projekt v úžasné thajské restauraci Sasazu.

image

Rozhodli se působit nejen na chuťové pohárky, ale i na duši svých zákazníků. Od minulého týden totiž můžete na stěnách restaurace obdivovat výstavu maleb talentované umělkyně Susanne Petautschnig.Celou večeři tak můžete diskutovat o barvách, tvarech nebo skrytých významech v malbách.

imageMíša s Nikol měly tu čest setkat se se samotnou malířkou Sussane a zaujaly ji natolik, že jim dokonce přislíbila, že holky namaluje. Hned jak přijde obraz, tak vám ho ukážem… :)

image

A KAM ZAJÍT NA DALŠÍ VÝSTAVU NEBO KULTURNÍ AKCE TENTO VÍKEND? MÁME PÁR TIPŮ…

image

image

  • GALERIE ZÁŘÍ - Tuto galerii najdete v ulici Heřmanova 33 na Praze 7. Právě tam probíhá vernisáž výstavy Hologram. Na výstavě najdete netradiční šperky a hlavně jejich 3D prezentaci. Zítra můžete zajít od 14.00 na přednášku, kterou bude provázet Petr Lobaz, výrobce hologramu.

image

  • TIM BURTON A JEHO SVĚT - Pokud jste ještě nabyly na výstavě Tima Burtona, tak šup šup. Trvá sice až do srpna, ale znáte to,když se něco stále odkládá, nakonec se to nikdy nestihne.

image

  • ART SALON S - Tato galerie je naše oblíbená, má super atmosféru a cítíme se tam skvěle. Teď je to tam i předělané, je tam více místa, kde si můžete dát kávu, limču nebo něco dobrého. A co víc? Na střeše Tančícího domu otevřeli terasu. Ten výhled musíte vidět!

image

  • POP MARKET - Zítra vás čeká první ročník první ročník POP MARKETU! Těšit se můžete na české a slovenské značky a obchody, které prezentují městskou módu, styl a kulturu. To vše v nádherných industriálních prostorech Radlické-kulturní sportovny.
  •  městskákola/longboardy/fotoaparáty/knihy/plakáty/vinyly

KDE? Za Ženskými domovy 125/5

V KOLIK? 11.00-23.00

ENJOY YOUR WEEKEND

KISS

FINALL COUNTDOWN FASHION SHOW LOUIS VUITTON