Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ANY WEEKEND ROADTRIP ?

image

Nechystáte se úderem sobotního rána takhle náhodou někam na výlet? Víte, že je důležitý mít vše kompletně zabalený, ne?

To máš minimálně deku na sezení s sebou, pak pití, jasná sváča, sluneční brýle, něco na čtení. Rťenku a purd snad radši ani nemusíme zniňovat! :) Ale kam to všechno narvat? S kabelkou se na výšlap nechodí. Nás právě pár takových výšlapů letoš čeká. Chystáme se celá naše crew do Tater na cool roadtrip a pak každá s přítelem na romantický procházky po horách na Šumavě a Vysočině.

A je jasný, že budeme potřebovat batohy. Pečlivě jsme vybíraly, ať máme ty nejstylovější a asi jsme se nejvíc zamilovaly do Yellowstone bags, které u nás prodávají kluci na hipster e-shopu www.2355.cz.  Nečekejte žádné umělé matroše, batohy jsou plátěné a kvalitně zpracované. My víme! Na e-shopu navíc najdete i starý dobrý Casio hodinky. We love it!

image

image

image

A jestli se někdo chystá o víkendu k vodě nebo prostě někam na opalovačku, i když počasí na to nevypadá, možná v neděli. Tak ideální kabelka, kam vše narvete je určitě OBAG. Hravý italský design vás dostane do kolen. Náročný uživatel si může vybrat  z dvaceti barevných odstínů ve dvou velkostech s různými druhy držadel. Nově Obag nabízí i Obag mini. Cuuute!

image

image

image

image

BLOGESKY MAJÍ SVOU KOLEKCI ŠPERKŮ

BLOGESKY V NOVÉ REKLAMĚ